نصیبی، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان: بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر محور ایجاد عدالت اجتماعی است

نصیبی، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان: بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر محور ایجاد عدالت اجتماعی است

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان از دهیاران این استان خواست علاوه بر تلاش برای عمران و آبادانی روستاها در صدد گسترش خدمات رفاهی و اجتماعی و تقویت بنیه اقتصاد خانوار روستایی باشند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، دانیال پولادوند، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گلستان در دیدار با علی نصیبی، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری در خصوص راه‌های مختلف توسعه بیمه اجتماعی در روستاهای استان به بحث‌وگفتگو پرداخت.

 

گفتنی است در این نشست نصیبی، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری با تأکید بر توسعه همه جانبه روستاهای استان گفت: دهیاران و مسئولان محلی علاوه بر تلاش برای عمران و آبادانی روستاها باید در صدد گسترش خدمات رفاهی و اجتماعی و تقویت بنیه اقتصاد خانوار روستایی نیز باشند.

 

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری افزود: بیمه اجتماعی روستایئان و عشایر محور ایجاد عدالت اجتماعی و عامل کاهش فاصله درآمدی فقیر و غنی در روستاهاست و مسئولان باید با معرفی خدمات و مزایای صندوق مردم را حول این محور گرد هم آورند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 576
  • 3,888,831
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©