دیدار نماینده ولی فقیه با …..

دیدار نماینده ولی فقیه با …..

از آن جایی که بیمه روستایی اختیاری است نیازمند این است که روستاییان و عشایر با تبلیغ درست و کامل از این عمل آگاه و با فواید آن آشنا شوند.


به گزارش روابط‌عمومی، این دیداردر محل سالن جلسات دفتر نماینده ولی فقیه در استان و با حضور نماینده ولی فقیه مدیریت ،کارکنان صندوق و کارگزاران صندوق انجام پذیرفت.

در ابتدا سماواتی مدیریت صندوق استان وضعیت کلی استان را در حوزه بیمه ای تشریح کرد واقدامات صورت گرفته را به طور کامل بیان نمود.   

حبیب الله شعبانی ظهر سه شنبه در دیدار با مدیران بیمه روستایی و عشایر استان همدان یادآور شد: بنده به عنوان یک روستا زاده و به نمایندگی از همه روستاییان باید از زحمات شما در ایجاد این بستر برای این قشر زحمت کش تشکر کنم.

وی افزود: مطالب و آمارهایی که توسط مدیر این مجموعه مطرح شد انصافاً باعث شعف بود چرا که توجه به روستاییان و عشایر دارای اهمیت بسیار بالایی است.

امام جمعه همدان با بیان این که در گذشته برخورداری های کمتری در روستاها وجود داشت، اظهار داشت: توجه به این قشر هم از مظاهر عدالت در جامعه است و هم تلاش برای کم کردن فاصله طبقاتی است که مطالبه امروز جامعه است.

وی ایجاد بستر مناسب در روستاها را راه حلی برای مقابله با هجرت و حاشیه نشینی در شهر عنوان کرد و گفت: در کنار هجرت به شهرها مشکلات بسیاری برای افراد روستایی ایجاد می‌شود و علت اصلی این مهاجرت هم نبود امکانات در روستاها است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان خاطر نشان کرد: الزام در کار، اجبار را به همراه دارد اما در جایی که جنبه اختیاری حاکم باشد برای رسیدن به موفقیت نیازمند فرهنگ سازی و تبلیغ صحیح هستیم.

وی ادامه داد: از آن جایی که بیمه روستایی اختیاری است نیازمند این است که روستاییان و عشایر با تبلیغ درست و کامل از این عمل آگاه و با فواید آن آشنا شوند.

امام جمعه همدان خطاب به مدیران و کارشناسان بیمه روستایی تاکید کرد: این کار نیازمند یک صبر و حوصله بسیار خوب با مردم است و از آنجایی که تنها حدود یک ششم جمعیت روستایی ما از این خدمات بهره مند شده اند نیازمند ترویج فرهنگ بیمه در بین مناطق مختلف هستیم.

وی در پایان یادآور شد: مشقت و سختی‌های کار در روستا در سنین بالا بیماری‌ها و مشکلات بسیاری را ایجاد می‌کند و لذا برای بسیاری از روستاییان نداشتن بیمه مشکلات فراوانی را ایجاد خواهد کرد بنابراین وجود این بیمه می‌تواند بسیاری از این اسیب ها را کاهش دهد..

 در پایان به 3 نفر احکام مستمری  تقدیم شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,644
  • 3,868,357
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©