همکاری معاونت امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با صندوق

همکاری معاونت امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با صندوق

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی در جهت توسعه بیمه اجتماعی با صندوق استان قول مساعد همکاری و تعامل همه جانبه را داد.


به گزارش روابط عمومی، نشست مشورتی و دیدار فرج زاده مدیر صندوق استان خراسان جنوبی با میر جعفریان معاون هماهنگی  امورعمرانی استانداری خراسان جنوبی در محل دفتر کار معاون استاندار صورت پذیرفت.

در این دیدار فرج زاده ضمن بیان گزارش عملکرد از فعالیتهای صندوق استان به شرایط و  مزایا عضویت افراد مشمول  و همچنین  کمک دو برابری دولت در این بیمه اشاره کرد و گفت: ایجاد رفاه نسبی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر از نشانه های تاثیر گذار  بیمه اجتماعی  در روستاها بوده است لذا  از این رو توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر ضرورت دارد.

وی افزود: همچنین در این راستا تعامل و هم افزایی در خصوص برگزاری ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی استانی و تشکیل جلسه با کارگزاران ویژه شهرستانها را خواستار شد.

در ادامه این دیدار میر جعفریان ضمن رضایت از وضعیت  عملکرد صندوق استان قول مساعد همکاری و تعامل همه جانبه با صندوق استان را داد و گفت: بیمه های اجتماعی فرصتی بسیار ارزشمند است که روستاییان و کشاورزان را از خدمات دولت بهره مند می سازد .

میرجعفریان آمادگی خود را در خصوص برگزاری ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی استانی و نشست مشورتی با کارگزاران ویژه اعلام نمود.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 78
  • 3,888,333
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©