دبیرکل خانه کارگر در بازدید از مجتمع فولاد خراسان؛ همت و همدلی کارکنان فولاد خراسان نسبت به مساله تولید جای خرسندی و قدردانی دارد

دبیرکل خانه کارگر در بازدید از مجتمع فولاد خراسان؛ همت و همدلی کارکنان فولاد خراسان نسبت به مساله تولید جای خرسندی و قدردانی دارد

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بازدید از مجتمع فولاد خراسان، بر تلاش نمایندگان برای رفع مشکلات صنعتگران و کارگران تلاشگر در پیشانی جبهه تولید تاکید کردند.


اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بازدید از مجتمع فولاد خراسان، بر تلاش نمایندگان برای رفع مشکلات صنعتگران و کارگران تلاشگر در پیشانی جبهه تولید تاکید کردند.
دهم، علیرضا محجوب (دبیر کل خانه کارگر ورییس فراکسیون کارگری)، سیدحمزه امینی، دوتن از نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس به همراه کارشناسان کمیسیون مذکور  و مدیرکل «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» خراسان رضوی و دبیر «خانه کارگر» نیشابور عصر روز دوشنبه 14 مرداد ماه ضمن بازدید فعالیت‌های تولیدی مجتمع فولاد خراسان، با مدیران و کارکنان این واحد بزرگ صنعتی استان دیدار و گفت و گو کردند.
در این بازدید، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با بیان توضیحاتی پیرامون عملکرد مجتمع و برنامه‌های آینده آن، گفت: فولاد خراسان با تکمیل حلقه‌های زنجیره تولید در استان محل استقرار خود، یکی از شرکت‌های اقتصادی، رقابتی، منضبط و پایدار در کشور محسوب می‌شود  که ضمن تعامل با نهادهای اجتماعی و عمومی استان و شهرستان، همواره برای رعایت دقیق اصول روابط کار و کرامت نیروی انسانی تلاش خود را به کار گرفته است و اخیرا نیز به عنوان «معین اقتصادی» نقشی داوطلبانه را برای تعامل با دستگاه های حاکمیتی و نمایندگان برای توسعه روستایی و توانمندسازی و بازآفرینی اجتماعی جغرافیای پیرامونی خود بر عهده گرفته است.
سیدحسین احمدی با بیان شرایط تولید و دشواری های ناشی از تحریم های نامشروع و غیرقانونی علیه اقتصاد کشورمان گفت: این دیدگاه که همه همرزمان ما در جبهه تولید فولاد خراسان، باید برای تحقق «رونق تولید» همت و حمیت جدی به کاربگیرند، خوشبختانه در میان مدیران، سهامداران عمده و کارکنان شرکت نهادینه شده است و این همدلی نهادینه توانسته بزرگترین مجتمع صنعتی این استان را با وجود همه دشواری ها به پیش ببرد و طرح های عظیم توسعه و اشتغالزایی را در منطقه به ثمر برساند.
مدیرعامل فولاد خراسان تصریح کرد: این شرکت در عمل به وظایف خود در زمینه تامین اجتماعی و رعایت ضوابط  کار شایسته و مسایل دستمزدی جزو شرکت های پیشرو در استان است. ضمن آن که سهامداران عمده مجتمع فولاد خراسان، از جمله «صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، عشایر و روستاییان» خود عضو خانواده بزرگ بیمه اجتماعی در کشور است که خدمات آن شامل یکی از شریف ترین و تلاشگرترین اقشار جامعه، یعنی کشاورزان و روستاییان و نیز عشایر می شود.
 وی ابراز امیدواری کرد که بر اثر تعامل دستگاه های سیاستگذار با تولیدکنندگان و نیز حمایت نمایندگان مجلس، تولید کنندگان و نیروهای انسانی شاغل در جبهه تولید در مسیر تحقق خواسته رهبر معظم انقلاب مبنی بر «رونق تولید» مورد حمایت قرار گیرند.
دبیر کل خانه کارگر و عضو فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، در این بازدید با ابراز خرسندی از فضای نشاط و همدلی موجود در مجتمع فولاد خراسان اظهار داشت: در بازدید از خطوط تولید و گفت و گو با کارکنان مجتمع، آن چه بیش از هرچیز مشهود بود، همت و همدلی و اعتقاد راسخ کارکنان نسبت به مساله تولید بود و این مساله جای خرسندی و قدردانی دارد.
علیرضا محجوب خاطرنشان کرد: توجه به حمایت اجتماعی و تامین معیشت کارکنان و اجرای دقیق ضوابط کار با دیدگاه مثبت و روشن در این مجتمع، حاکی از آن است که مدیریت این مجموعه برای این موضوعات راهبرد و دیدگاه مثبتی دارد و این مساله شایسته قدردانی است.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با قدردانی از حمایت سهامداران عمده فولاد خراسان از سرمایه گذاری در طرح های توسعه و به بار نشستن خطوط مختلف تولید گفت: وجود چنین نگاهی موجب برکات ارزشمندی است که در راس آن ایجاد اشتغال پایدار و تامین کار شایسته است.
گفتنی است در ابتدای این بازدید، که سنجری مدیر کل «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» خراسان رضوی هم در آن حضور داشت، در نشستی در دفتر مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، وضعیت تولید، ایفای مسئولیت های اجتماعی و وضعیت اشتغال و نحوه جذب نیروی انسانی از جمله آزمون استخدامی اخیر شرکت، در گزارشی توسط، اسماعیل، معاون برنامه ریزی و فناوری شرکت به مهمانان ارایه شد و سپس مهمانان ضمن بازدید از خطوط تولید و شرایط کار، با کارکنان مجتمع و نمایندگان کارگران دیدار و گفت و گو کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,471
  • 3,901,152
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©