قول مساعد همکاری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی به صندوق

قول مساعد همکاری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی به صندوق

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی در جهت توسعه بیمه اجتماعی با صندوق استان قول همکاری و تعامل همه جانبه داد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نشست مشورتی و دیدار کاری فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی با میرجعفریان، معاون هماهنگی عمرانی استانداری خراسان جنوبی صورت پذیرفت.

در این دیدار فرج‌زاده، ضمن بیان گزارش عملکرد استان به تفکیک شهرستان به بیان مزایا و کمک دو برابری دولت در این بیمه اشاره کرد، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی افزود: در هر شهرستان یک کارگزار به عنوان کارگزار ویژه وجود دارد که مسئول پیگیری تشکیل ستاد راهبردی در آن شهرستان است و هر سال حداقل یک بار باید این ستاد در هر شهرستان برگزار شود.

او همچنین برگزاری ستاد راهبردی استانی و تشکیل جلسه با کارگزاران ویژه شهرستانی را خواستار شد.

 

 ابوالفضل فرج‌زاده‌، مدیر استان خراسان جنوبی در این نشست هدف اصلی از تشکیل این نشست‌ها را توسعه بیمه‌اجتماعی در وهله اول و افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی به رابطین بین دولت‌ و ‌ملت دانست و افزود: ارتقاء بیمه‌اجتماعی روستائیان و عشایر نیاز به کارگروهی دارد و یک نهاد به تنهایی نمی‌تواند، پاسخگو باشد.

 

در ادامه این دیدار میرجعفریان، ضمن رضایت از وضعیت عملکرد صندوق استان قول مساعد همکاری و تعامل همه جانبه با صندوق استان را داد گفت: بیمه‌های اجتماعی فرصتی بسیار ارزشمند است که روستاییان و کشاورزان را از خدمات دولت بهره‌مند می‌سازد.

 

وی گفت: ایجاد رفاه نسبی ‌و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر از نشانه‌های اثرگذاری بیمه در روستاها بوده است.

 میرجعفریان نیز در این جلسه آمادگی خود را در خصوص برگزاری ستاد راهبردی استانی و نشست مشورتی با کارگزاران ویژه اعلام نمود.

 

 

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,091
  • 3,874,392
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©