زارع رشکوئیه، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد: هیچ سرپرست خانواری نباید فاقد بیمه باشد

زارع رشکوئیه، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد: هیچ سرپرست خانواری نباید فاقد بیمه باشد

نشست مشورتی بخشداران استان یزد با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت، مدیر صندوق بیمه روستائیان و عشایر استان و بخشداران سراسر استان در روستای هدف گردشگری « ده بالا » برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان یزد، نشست مشورتی بخشداران استان یزد با حضور محمود زارع رشکوئیه، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ،محمدجواد نعمتی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تفت، حسن ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان و بخشداران سراسر استان در روستای هدف گردشگری  « ده بالا » بخش مرکزی شهرستان تفت برگزار شد.

 

در این نشست ابتدا زارع رشکوئیه،  مدیر کل  دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ضمن تشریح دستاوردهای ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایرکه با حضور استاندار محترم و رئیس هیات مدیره صندوق برگزار شد، خواهان ورود کلیه فرمانداران و بخشداران در جهت شناسایی افراد فاقد بیمه و هدایت آنها به بهرمندی از بیمه شد.

 زارع رشکوئیه، گف: با توجه به ضرب الاجل استاندار محترم در این خصوص کلیه فرمانداران و بخشداران باید نسبت به تشکیل ستاد راهبردی بیمه در حوزه فعالیت خود اقدام نمایند و ظرف سه ماه گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص تشکیل ستاد راهبردی، شناسایی افراد فاقد بیمه، افزایش جذب افراد جدید و هدایت افرادی که یک یا چند نوبت بیمه‌پردازی نمودند ارائه دهند تا انشالله آخر سال یک حرکت و رشد قابل قبولی در بحث بیمه اجتماعی داشته باشیم .

 

وی در ادامه افزود: اولویت اول تا پنجم همه بخشداران، دهیاران و شوراها موضوع بیمه روستاییان باشد و در مراحل بعدی کارهای عمرانی در دستور کار قرار گیرد. باید همه سرپرست‌های  خانوار در روستاها بیمه شوند و هیچ سرپرست خانواری فاقد بیمه نباشد.

 

در پایان ابراهیمی، مدیر صندوق استان در حوزه بیمه به سوالات بخشداران پاسخ داد .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,508
  • 3,901,189
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©