افتتاح غرفه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در چهارمین نمایشگاه توانمدی‌های روستاییان و عشایر با حضور مدیر عامل صندوق

افتتاح غرفه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در چهارمین نمایشگاه توانمدی‌های روستاییان و عشایر با حضور مدیر عامل صندوق

غرفه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با حضور مدیر عامل صندوق، رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای و جمعی از مدیران استانی در چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر افتتاح گردید. در حاشیه این رویداد ...


غرفه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با حضور مدیر عامل صندوق، رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای و جمعی از مدیران استانی در چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر افتتاح گردید. در حاشیه این رویداد علی شیرکانی سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تدوین اولین سالنامه آماری این صندوق بعد از استانداردسازی آمارها خبرداد. 
در مراسم افتتاحیه غرفه صندوق، احکام  ۵ نفر از مستمری‌بگیران صندوق  در استان تهران از سوی مدیر عامل اعطاء شد . در همین راستا یکی از بیمه‌شدگان حوزه صنایع دستی از سوی مدیر عامل کارت بیمه صندوق کشاورزان، روستاییان و عشایر را به صورت نمادین از مدیر عامل دریافت نمود. لازم به توضیح است مشاغل حوزه صنایع دستی در کنار روستاییان و عشایر، ساکنین شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر، قالیبافان و زنبورداران از مشمولان این صندوق به شمار می‌روند.
در ادامه این مراسم پاک‌سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای نیز ضمن بازدید از غرفه صندوق به رسم یادبود کارت جدید بیمه شدگان صندوق را امضاء نمود. 

در  نخستین روز از افتتاح این نمایشگاه، غرفه این صندوق میزبان شماری از مسئولان کشوری بود همچنین برخی از بیمه‌شدگان صندوق توانستند در غرفه صندوق به صورت آنلاین بیمه خود را تمدید نمایند. 

شایان توجه است صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و  عشایر در سالن ۲۵ c ، غرفه ۱۵ حضور دارد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,605
  • 3,868,318
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©