احکام بازنشستگی سه نفر از مستمری بگیران صندوق در خراسان جنوبی اهدا شد

احکام بازنشستگی سه نفر از مستمری بگیران صندوق در خراسان جنوبی اهدا شد

احکام بازنشستگی سه نفر مستمری بگیران صندوق درروستای پردان، بخش زهان شهرستان زیرکوه استان خراسان جنوبی اهدا شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر،  فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی ضمن حضور در جمع اهالی روستای پردان بخش زهان شهرستان زیرکوه احکام سه نفر از مستمری بگیران صندوق را اهدا نمود.

 

در این مراسم دهیار روستا ضمن تشکر از حضور مدیر استان در جمع اهالی روستا و مراسم اهدا احکام این امر را موجب دلگرمی و اعتماد کشاورزان و روستاییان به صندوق بیمه دانسته و افزود: اعتما سازی در روستاها باعث می‌شود که کشاورزان با اطمینان خاطر تحت پوشش بیمه قرار گیرند.

 

 در ادامه این مراسم فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی گفت: کانون تولید از روستاها شروع می‌شود و ما بر این تلاشیم که بتوانیم با استفاده از ظرفیت معتمدین و بزرگان به عنوان رابط بیمه‌ای در جهت تحت پوشش افراد در صندوق قدم برداریم.

 

وی افزود: وقتی کسی در دوران جوانی زندگی خود، نیم نگاهی به آینده دارد، می تواند آینده خود و خانواده خود را با کمترین سرمایه تامین کند، که این امکان از طریق بیمه فراهم شده است.

وی از دهیاران خواست که افراد فاقد بیمه در روستاها را شناسایی و به کارگزاری‌ها معرفی کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 236
  • 3,888,491
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©