در دیدار مدیر صندوق استان با استاندار اردبیل صورت گرفت: ابلاغ سهمیه تکلیفی 14 هزار نفری به فرمانداران استان

در دیدار مدیر صندوق استان با استاندار اردبیل صورت گرفت: ابلاغ سهمیه تکلیفی 14 هزار نفری به فرمانداران استان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل با استاندار اردبیل دیدار و گزارشی از عملکرد صندوق و برنامه‌های پیش رو ارائه داد. در این دیدار سهمیه تکلیفی فرمانداران شهرستان‌های استان تعیین و مقرر شد 14 هزار نفر تا پایان سالجاری تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستائیان قرار گیرند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستائیان و عشایر، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل با استاندار اردبیل  دیدار و گزارشی از عملکرد صندوق و برنامه‌های پیش رو ارائه داد. در این دیدار سهمیه تکلیفی فرمانداران شهرستان‌های استان تعیین و مقرر شد 14 هزار نفر تا پایان سالجاری تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستائیان قرار گیرند.

استاندار اردبیل در این دیدار با اشاره به نقش بیمه اجتماعی روستائیان در توسعه و آبادانی روستاها اظهار داشت: در سال رونق تولید، افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در روستاها یک ضرورت است و باید جهادگران سنگر تولید بیش از پیش مورد حمایت قرار گیرند.

 

اکبر بهنام‌جو،  با بیان اینکه برای شتاب دادن به توسعه بیمه اجتماعی در جامعه هدف باید فرمانداران یاریگر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان باشند، گفت: فرمانداران برای تحقق سهمیه تکلیفی ابلاغ شده باید تلاش مضاعف داشته باشند و گزارش ماهانه از روند اجرای برنامه ابلاغ شده به استانداری ارائه نمایند.

 

وی همچنین با تاکید بر اینکه فرمانداران باید در اجرای برنامه‌های صندوق در شهرستان‌ها مشارکت فعال داشته باشند؛ تصریح کرد: برنامه اعطای حکم بازنشستگی در 50 روستای استان توسط صندوق بیمه اجتماعی روستائیان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت یک اقدام قابل تحسین است و فرمانداران استان برای اجرای این برنامه در سطح استان، باید صندوق بیمه اجتماعی روستائیان را بیش از پیش همراهی نمایند.

 

 مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل نیز در این دیدار با تقدیر از استاندار اردبیل به جهت حمایت جدی از برنامه‌های صندوق درراستای توسعه بیمه اجتماعی افزود: جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستائیان به شهرها، کاهش اختلاف طبقاتی، افزایش رفاه اجتماعی روستائیان، عشایر و کشاورزان از اهداف اصلی صندوق است.

رضا عبداللهی افزود: در راستاسی تحقق اهداف و ماموریت‌های صندوق و اجرای برنامه‌های دولت تدبیر و امید در بخش رفاه اجتماعی، تلاش مجموعه صندوق در سطح کشور و استان بر این است که با ارتقای کیفیت خدمات به جامعه هدف و افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در استان، گام‌های موثری در راستای توسعه استان و افزایش رفاه اجتماعی روستا ئیان، عشایر و کشاورزان برداشته شود.

وی با بیان اینکه به منظور شتاب دادن به توسعه بیمه اجتماعی در استان، ده گردشی و برپایی میز خدمت در 365 روستای استان در دستور کار صندوق استان قرار گرفته است، افزود: برنامه اصلی و راهبردی صندوق در استان در سالجاری تحت پوشش قرار دادن حداقل یک نفر از هر خانوار جامعه هدف بوده و تحقق این هدف بزرگ و رسیدن به پوشش حداکثری مستلزم مشارکت مردم و همکاری بیش از پیش فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی مرتبط  با خدمات روستایی است.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,154
  • 3,867,867
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©