سماواتی، مدیریت صندوق استان همدان در دیدار با با فرماندار، امام جمعه و شهردار شهرستان درگزین: توسعه بیمه نزد جوانان با افزایش دانش بیمه‌ای محقق می‌شود

سماواتی، مدیریت صندوق استان همدان در دیدار با با فرماندار، امام جمعه و شهردار شهرستان درگزین: توسعه بیمه نزد جوانان با افزایش دانش بیمه‌ای محقق می‌شود

سماواتی، مدیریت صندوق استان همدان با فرماندار،امام جمعه وشهردار شهرستان درگزین دیدار کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، سماواتی، مدیریت صندوق استان همدان با فرماندار،امام جمعه وشهردار شهرستان درگزین دیدار کرد. این دیدارها در محل فرمانداری، دفترامام جمعه وشهرداری قروه از شهرستان درگزین انجام پذیرفت.

مهدی سماواتی، درابتدا گزارش کاملی ازوضعیت آماری شهرستان درگزین ارایه نمود.

 

سماواتی، مدیر صندوق استان در این دیدار ها اظهار داشت توسعه بیمه نزد جوانان این شهرستان با افزایش دانش بیمه‌ای محقق می‌شود. وی ظرفیت بالای شهرستان در حوزه روستاها را از نقاط قوت آن برشمرد و گفت با کمک مسئولان می‌توانیم به پوشش حداکثری  دست یابیم.

 

ناظری پور، فرماندار شهرستان درگزین نیز گفت: تمامی ظرفیت های مرتبط را برای هماهنگی وتوسعه بیمه دراین شهرستان به کار می‌گیریم تا تمامی جوانان بتوانند ازاین فرصت استفاده نمایند. سهم دولت در این صندوق پر رنگ است و باید اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی خوبی صورت پذیرد.

در ادامه دیداری با نماینده ولی فقیه شهرستان درگزین و شهردار شهر قروه در خصوص اطلاع‌رسانی در خصوص مزایا صندوق و حمایت مسئولین شهرستان صورت پذیرفت و راهکارهای توسعه بیمه برای جوانان بررسی شد.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 552
  • 3,871,853
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©