مدیر صندوق استان مرکزی در دیدار با رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی: در تدوین قوانین به حمایت و تقویت صندوق توجه شود

مدیر صندوق استان مرکزی در دیدار با رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی: در تدوین قوانین به حمایت و تقویت صندوق توجه شود

مدیر استان مرکزی با نماینده مردم شهرستان‌های دلیجان و محلات به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.


به گزارش روابط عمومی بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر، محمد صادق زهدی در این دیدار ضمن ارائه گزارش عملکرد مبسوط از آخرین وضعیت بیمه‌شدگان و مستمری بگیران، از رئیس مجمع نمایندگان استان درخواست کرد در تدوین قوانین به حمایت و تقویت صندوق پرداخته شده و از تصویب قوانینی که بار مالی به صندوق تحمیل می‌کند، پرهیز شود.

 

وی افزود: طرح موضوع راهکارهای توسعه و تقویت صندوق در اولین مجمع نمایندگان استان، از دیگر محورهای این گفتگو بود که رئیس مجمع نیز در این خصوص قول مساعد داده و تاکید کرد که از مدیر صندوق نیز دعوت بعمل خواهد آمد.

 

سلیمی، نماینده مردم شهرستان‌های دلیجان و محلات نیز ضمن ابراز خرسندی از عملکرد رو به رشد و فزآینده صندوق استان گفت: موضوع بیمه روستایی و عشایری باید مورد توجه قرار بگیرد و من مباحث مرتبط با صندوق را همواره با جدیت دنبال می‌کنم.

 وی ابراز امیدواری کرد در جلسه آتی و با هم‌افزایی سایر نمایندگان استان راهکارهای جدید و عملیاتی برای توسعه بیش از پیش صندوق در نظر گرفته شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©