مدیر صندوق استان مرکزی در دیدار با نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی: تعداد افراد فاقد بیمه شهرستان خمین 2284 نفر است

مدیر صندوق استان مرکزی در دیدار با نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی: تعداد افراد فاقد بیمه شهرستان خمین 2284 نفر است

مدیر استان مرکزی با نماینده مردم شهرستان خمین به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.


به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ، محمد صادق زهدی در  دیدار با نماینده مردم شهرستان خمین گزارشی از آخرین وضعیت بیمه شدگان و مستمری بگیران در شهرستان خمین ارائه کرد و گفت: تعداد افراد فاقد بیمه شهرستان خمین 2284 نفر است که کارگزاران شهرستان برای جذب این افراد نیازمند حمایت همه جانبه نماینده محترم هستند.

رضائی نماینده مردم شهرستان خمین در این نشست گفت: طرح بازنشستگی پیش از موعد، موجی از رضایت، اعتماد و امید را برای کشاورزان و روستاییان به ارمغان آورده است.

 

وی افزود: با توجه به اینکه معمار کبیر جمهوری اسلامی متعلق به این شهرستان است و توجه همه جانبه به محرومین از اهداف و آرمانهای انقلاب امام خمینی (ره) بوده است پس باید در این زمینه بیش از پیش تلاش کنیم و یکی از عادلانه ترین و نزدیکترین مسیرها همین صندوق بیمه روستاییان است.

وی همچنین قول مساعد داد که از ظرفیت تمام منابع تحت امر در شهرستان برای جذب افراد فاقد بیمه استفاده نماید.

 

بعد از این نشست مدیر استان به همراه کارگزاران شهرستان در بیت امام جمعه حضور یافتند.

در این دیدار نیز گزارشی از عملکرد صندوق ارائه گردید و سپس مدیر استان از حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور درخواست کردند صندوق را در خطبه های نماز جمعه به مردم معرفی نمایند.

 وی همچنین حمایت از کارگزاران صندوق از جانب مسئولین شهرستان را نیز تقاضا داشتند.

 

امام جمعه شهرستان خمین نیز ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته تاکید کرد: خدمت به اقشار کشاورز و روستایی وظیفه ذاتی کارگزاران نظام است و باید با جان و دل در خدمت این عزیزان باشیم.

 وی همچنین در پاسخ به درخواست‌های مدیر استان گفت حتما در خطبه‌ها درباره صندوق صحبت خواهد کرد و به مسئولین شهرستان نیز در این خصوص تذکر داده و از آنها گزارش دوره‌ای مطالبه خواهد کرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,824
  • 4,129,088
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©