حمایت بیمه‌ای از ذخایر ارزشمند روستایی

حمایت بیمه‌ای از ذخایر ارزشمند روستایی

جمعی از مدیران کارگزاری‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با حضور در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر، از غرفه این صندوق بازدید کردند و با مدیران صندوق برای گسترش پوشش بیمه ای در مناطق به گفت‌و‌گو نشستند.


جمعی از مدیران کارگزاری‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با حضور در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر، از غرفه این صندوق بازدید کردند و با مدیران صندوق برای گسترش پوشش بیمه ای در مناطق به گفت‌و‌گو نشستند.

 

مناطق روستایی ذخایر ارزشمندی دارند

مجید محمد جعفری، دهیار و مدیر کارگزاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در روستای سفیدان استان آذربایجان شرقی، در بازدید از چهارمین نمایشگاه دستاوردهای روستائیان و عشایر گفت: نیازمند اطلاع رسانی بیشتر نسبت به توانمندی های روستائیان هستیم تا آنها نیز بتوانند با بیمه شدن نزد صندوق روستاییان، آینده خود و خانواده شان را تضمین کنند.

محمد جعفری، با اشاره به اینکه برگزاری ۴ دوره نمایشگاه دستاوردهای روستائیان و عشایر نتایج بسیار خوبی در جلب حمایت از مناطق روستایی داشته است، افزود: اغلب مناطق روستایی، ذخایر ارزشمندی جهت رونق تولید دارند که به علت کم‌توجهی، از چشم پنهان مانده اند و آنطور که باید، دیده نمی شوند.

وی تصریح کرد: درخواست اصلی ما این است که رسانه ها، نسبت به اطلاع رسانی از توانمندی های روستائیان اهتمام بیشتری داشته باشند. برگزاری این نمایشگاه، فرصت مناسبی جهت محصولات، فرهنگ، و دستاوردها و توانمندی‌ها و کسب‌و‌کار روستاییان است.

 

استقبال زنان از بیمه روستایی خوب است

مدیر کارگزاری زنجان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نیز در بازدید از غرفه این صندوق در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر، استقبال زنان سرپرست خانوار از بیمه روستائیان را قابل توجه ارزیابی کرد و گفت: با توجه به اینکه صندوق بیمه کشاورزان و روستاییان، خدماتی مانند از کارافتادگی، بازنشستگی و مستمری بعد از فوت به بازماندگان ارائه می دهد، خوشبختانه استقبال خوبی از بیمه شدن در این صندوق وجود دارد.

 

اکبر بابالویی افزود: بازخوردهایی که از مراجعان به کارگزاری و بیمه شدگان دریافت می کنیم، از رضایت نسبی آنها نسبت به خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر حکایت دارد و اغلب بیمه شدگان اذعان دارند که حق بیمه ای که می پردازند، در قبال مستمری ای که در دوران بازنشستگی عاید آنها می شود، رقم زیادی نیست.

 

وی تصریح کرد: یکی از درخواست های اصلی بیمه شدگان، بهره مندی از خدمات درمانی در قالب صندوق است که با توجه به مکانیزم صندوق، این امکان وجود ندارد و بیمه درمان روستاییان توسط سازمان بیمه سلامت انجام می شود.

 

اثرگذاری مستمری در زندگی روستائیان کاملا مشهود است

 

مدیر کارگزاری بخش مرکزی شهرستان هریس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نیز در بازدید از غرفه این صندوق در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر، پرداخت مستمری به روستاییان را در زندگی آنها اثرگذار توصیف کرد و افزود: پرداخت مستمری به روستائیان به‌طور جد در روند زندگی بیمه شدگان نقش اثرگذاری دارد و باید این مهم را جدی تر از همیشه مورد توجه داشته باشیم.

 

رضاعدالتخواه گفت: در آذربایجان شرقی، 120 کارگزاری بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر فعال هستند و در کارگزاری ما، حدود 3 هزار و 500 خانوار روستایی و عشایر، تحت پوشش صندوق کشاورزان و روستاییان هستند و خدمات گوناگونی از این صندوق دریافت می کنند.

 

وی افزود: روستاییانی که به بیمه شدن توسط صندوق تمایل دارند، برای ثبت نام، باید به کارگزاری ها مراجعه کنند و موارد دیگری مانند ارائه خدمات پشتیبانی درمان، از کارافتادگی و بازنشستگی نیز توسط کارگزاری ها به بیمه شدگان و روستائیان گرامی ارائه می شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,416
  • 3,868,129
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©