اطلاع‌رسانی خدمات و مزایای بیمه در نماز جمعه شهرستان نورآباد

اطلاع‌رسانی خدمات و مزایای بیمه در نماز جمعه شهرستان نورآباد

حسن کمالی، مدیر صندوق استان فارس و حجت الاسلام مقیمی امام جمعه شهرستان نورآباد ۲۵ مرداد ماه در نماز جمعه این شهرستان در مصلی نماز جمعه نورآباد حضور یافتند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ، حسن کمالی، مدیر صندوق استان فارس و حجت الاسلام مقیمی امام جمعه شهرستان نورآباد ۲۵ مرداد ماه در نماز جمعه این شهرستان در مصلی نماز جمعه نورآباد حضور یافتند.

حسن کمالی، مدیر صندوق فارس پس از تلاوت کلام الله مجید و تبریک اعیاد قربان و غدیر، خدمت خالصانه و صادقانه به روستاییان و عشایر را که از محروم‌ترین افراد جامعه هستند، مصادق واقعی رفتار علوی دانست و گفت: بهترین الگو در خدمت‌رسانی بدون شک حضرت امیرالمومنین(ع) است.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص ارائه هرچه بهتر خدمات به محرومان گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات ارزشمندی به روستاییان و عشایر ارائه  شده، اما سالیان سال خلاء بیمه‌ای در بین جامعه هدف مشهود بوده که با توجه به تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در سال 1384 این مشکل مرتفع شده و عزیزان روستائی و عشایری تحت پوشش بیمه‌ای قرار گرفته‌اند.

کمالی در ادامه با اشاره به اصل 29 قانون اساسی گفت: در این اصل بیمه اجتماعی یک حق همگانی دانسته شده و یکی از ویژگی‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر جلوگیری از مهاجرت روستائیان و عشایر به شهرها است.

سپس کمالی با اشاره به تاریخچه صندوق به تشریح خدمات و مزایای صندوق و سطوح درآمدی پرداخت و جامعه هدف صندوق را بصورت جداگانه معرفی کرد.

در ادامه حجت الاسلام مقیمی امام جمعه نورآباد گفت: پرداخت مقرری به عزیزانی که پس از پرداخت حق بیمه ناچیز آن هم بصورت اقساطی تحت پوشش بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر قرار می‌گیرند، فرصتی ارزنده است که می‌توان آینده روستاییان و عشایر را تامین کرده و نگرانی بیمه شدگان و خانواده آنان را بر طرف کرد.

در پایان پس از اقامه نماز جمعه کمالی به سوالات نمازگزاران پاسخ داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,476
  • 3,901,157
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©