حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان : توسعه خدمات صندوق نیازمند کار فرهنگی عمیق است

حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان : توسعه خدمات صندوق نیازمند کار فرهنگی عمیق است

ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان با حضور حضرت آیت الله حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان در آستانه هفته دولت برگزار شد.


به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ششمین جلسه شورای هماهنگی مدیران ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان با حضور حضرت آیت الله حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه استان کردستان 27 مردادماه، در آستانه هفته دولت و با هدف ارائه گزارش دستگاه‌های تابعه در دفتر ایشان برگزار گردید.

 

در این جلسه، احمدپور، مدیر صندوق استان کردستان ضمن ارائه گزارشی از خدمات و عملکرد صندوق در استان از نماینده ولی فقیه درخواست نمود که در حوزه ترویج خدمات صندوق از طریق امامان جمعه و جماعت روستایی درخواست همراهی بیشتری کنند.

 

آیت الله حسینی شاهرودی نیز ضمن تاکید بر لزوم کمک ماموستایان به ترویج بیمه روستائیان به عنوان یکی از خدمات ارزشمند نظام برای مردم شریف روستاها،  قول مساعد داد که جهت مطرح نمودن این موضوع در جلسات آتی با امامان جمعه و جماعت گفت و گو کند.

 

نماینده ولی فقیه توسعه خدمات صندوق را نیازمند کار فرهنگی عمیق دانستند و بر استفاده از ظرفیت دستگاه‌های فرهنگی در این خصوص تاکید نمود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,505
  • 3,901,186
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©