حضور صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان‌وبلوچستان در جشنواره ملی مونسون

حضور صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان‌وبلوچستان در جشنواره ملی مونسون

جشنواره ملی مونسون در منطقه آزاد چابهار همراه با برپایی نمایشگاه، برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی، هنری و همچنین حضور فعال صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان از ۲۵ مردادماه آغاز شده و با استقبال خوب اقشار مختلف مردم روبه‌رو شده است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جشنواره ملی مونسون در منطقه آزاد چابهار همراه با برپایی نمایشگاه، برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی، هنری و همچنین حضور فعال صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر  سیستان و بلوچستان از ۲۵ مردادماه آغاز شده و با استقبال خوب اقشار مختلف مردم روبه‌رو شده است.

 

امان الله شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با اشاره به ظرفیت‌های خوب استان در زمینه تولید صنایع دستی و محصولات متنوع و خاص استان، اظهار داشت: تنوع اقلیمی و آب و هوای استان و تولید محصولات کشاورزی و صنایع دستی در جذب گردشگران تاثیر بسزایی دارد و برگزاری جشنواره‌های فصلی نظیر جشنواره ملی مونسون می‌تواند فرصت خوبی را برای علاقمندان و شناخت بهتر استان فراهم کند.

وی با اشاره به حضور فعال صندوق بیمه اجتماعی در این جشنواره، گفت: خدمت به اقشار مولد و زحمتکش جامعه از اهداف مهم صندوق بیمه اجتماعی است و در راستای خدمت رسانی و آگاهی بخشی به روستائیان، کشاورزان، عشایر و تولیدکنندگان صنایع دستی غرفه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان پذیرای بازدیدکنندگان عزیز بوده است.

 

 

شاقوزایی افزود: کارگزاران این صندوق در سراسر استان فعال هستند و متقاضیان می‌توانند با همراه داشتن مدارک و مراجعه به نزدیکترین کارگزاری صندوق نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و از مزایای آن بهره‌مند گردند.

برگزاری جشنواره غذا با بیش از ۱۰۰ نوع غذای متفاوت شامل غذاهای سنتی و محلی، مدرن، انواع پیش غذاها و دسرها همزمان با فصل مونسون در منطقه آزاد چابهار از دیگر برنامهها بود که مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,533
  • 3,868,246
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©