مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان : صندوق کانون امید اقشار مولد و زحمتکش جامعه است

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان : صندوق کانون امید اقشار مولد و زحمتکش جامعه است

امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز، اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی است تا کارکنان خدمتگذار دولت با شهیدان رجایی، باهنر و دیگر شهیدان انقلاب تجدید پیمان کنند و در راه تعالی و بالندگی میهن اسلامی گام بردارند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، امان الله شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز، اظهار داشت: شهیدان والا مقام رجایی و باهنر تجلی عینی خدمتگزاری به مردم بودند و پیروی از سیره، منش و روش این شهیدان عزیز با عنایت به منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش و کوشش در راه تعالی میهن، می‌تواند زمینه ساز رشد، توسعه و پیشرفت روزافزون و سرافرازی جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های گوناگون داخلی و خارجی باشد.

 

شاقوزایی افزود: در واقع هفته دولت فرصت مناسبی است تا کارکنان خدمتگذار دولت با شهیدان رجایی، باهنر و دیگر شهیدان انقلاب تجدید پیمان کنند و در راه تعالی و بالندگی میهن اسلامی گام بردارند.

 

 وی با بیان اینکه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر یکی از خدمات ارزنده دولت به روستائیان، کشاورزان و عشایر در جهت تامین رفاه و امنیت شغلی آنان است، گفت: این صندوق کانون امید اقشار مولد و زحمتکش جامعه است و امیدواریم با مشارکت همگانی دستگاه‌های اجرایی، نهادها، سازمان‌های مردم نهاد، شوراهای اسلامی، معتمدین و… بتوانیم این خدمت ارزنده را به خوبی به جامعه هدف معرفی کنیم تا با بهره‌مندی از مزایای آن بتوانند زندگی بهتری را با عزت  تجربه کنند.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان ادامه داد: بی‌شک کارکنان و کارمندان خدوم صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان، تمامی تلاش و همت خود را در راه تحقق آرمان عدالت اجتماعی و بستر سازی رفاه جامعه هدف به کار خواهند گرفت.

 

وی افزود: با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به بیمه شدگان، مستمری‌بگیران، کارگزاران و همکاران شاغل در صندوق بیمه‌اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,479
  • 3,901,160
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©