به مناسبت گرامیداشت هفته دولت صورت می‌گیرد: اعطای حکم بازنشستگی در ۵۰ روستای استان اردبیل

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت صورت می‌گیرد: اعطای حکم بازنشستگی در ۵۰ روستای استان اردبیل

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در 50 روستای استان اردبیل در سه بخش بازنشستگی، از کار افتادگی و بازماندگان حکم مستمری اعطا می‌گردد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در 50 روستای استان اردبیل در سه بخش بازنشستگی، از کار افتادگی و بازماندگان حکم مستمری اعطا می‌گردد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: اعطای حکم مستمری از اولین روز هفته دولت طی مراسمی در روستاها و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و مشارکت مردم آغاز شده است و در طول هفته دولت با حضور در 50 روستای استان که همه شهرستان‌ها و بخش‌های استان را شامل می‌شود شاهد اعطای حکم مستمری در این روستاها خواهیم بود.

 

رضا عبداللهی هدف از برگزاری این مراسم‌ها و اعطای حکم در روستاها، ضمن گرامیداشت هفته دولت ، تشریح و تبیین اهداف و ماموریت های صندوق دانسته و گفت: توسعه بیمه اجتماعی از برنامه‌های راهبردی دولت تدبیر و امید است و دو برابر حق بیمه را دولت به عنوان کارفرما در جامعه هدف پرداخت می‌نماید.

 

وی با تقدیر از استاندار اردبیل به جهت حمایت از برنامه‌های صندوق در راستای افزایش ضرایب نفوذ در روستاها و مناطق عشایری تصریح کرد: در سال رونق تولید برای شتاب دادن به توسعه بیمه اجتماعی در جامعه هدف با دستور مهندس بهنامجو، استاندار اردبیل سهمیه تکلیفی 14 هزار نفری به فرمانداران استان ابلاغ شده که امیدواریم با همکاری بیش از پیش فرمانداران و مشارکت مردم شاهد تحقق این سهمیه تکلیفی تا آخر سال جاری باشیم.

 

عبداللهی همچنین با اشاره به اینکه حضور در 365 روستا و ارتباط چهره به چهره با مردم و برپایی میز خدمت جزو برنامه‌های سالجاری صندوق بیمه اجتماعی روستاییان استان است، گفت: همکاری و همراهی دستگاه‌های خدمات‌رسان در مناطق روستایی، عشایری، کشاورزی و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت در راستای گسترش چتر خدمات صندوق در تمام نقاط استان یک ضرورت است و باید برای شتاب دادن به توسعه پایدار روستاها و خدمت به جهادگران سنگر تولید، توسعه بیمه اجتماعی به عنوان یک ضرورت در گفتمان توسعه و برنامه‌های توسعه ‌ی کشور و رفاه اجتماعی مورد توجه جدی قرار گیرد.

 

عبداللهی گفت: در حال حاضر 53 هزار و 800 نفر تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر  استان قرار دارند که از این تعداد دو هزار و 800 نفر مستمری ماهانه دریافت می‌کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 628
  • 3,888,883
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©