اعزام بیمه‌شدگان و مستمری بگیران کارگزاری شهر زارچ به مشهد مقدس

اعزام بیمه‌شدگان و مستمری بگیران کارگزاری شهر زارچ به مشهد مقدس

در هفته دولت و به مناسبت ۵شهریور روز تجلیل و تکریم از بازنشستگان، بیمه شدگان و مستمری بگیران این صندوق از شهر زارچ به مشهد مقدس اعزام شدند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر استان یزد، در هفته دولت و به مناسبت 5 شهریور روز تجلیل و تکریم از بازنشستگان، بیمه شدگان و مستمری بگیران این صندوق، از شهر زارچ به مشهد مقدس اعزام شدند.

 

حسن ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استان یزد گفت: تمامی  بیمه شدگان و مستمری بگیران که تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر هستند و طی این 10سال به مشهد نرفته‌اند با همکاری نمایندگی آستان قدس رضوی در یزد به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

 

حسن ابراهیمی افزود: اولین گروه اعزامی از شهرستان مهریز بود و این دومین کاروان اعزامی در این استان است که به مشهد مقدس اعزانم می‌شوند و سفر این زائران به مشهدالرضا ۴روزه خواهد بود . 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 639
  • 3,888,894
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©