برگزاری کلاس آموزشی ویژه حسابدران صندوق‌های اعتبارات خرد زنان روستایی

برگزاری کلاس آموزشی ویژه حسابدران صندوق‌های اعتبارات خرد زنان روستایی

رسول احمدی، کارشناس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان با شرکت در کلاس آموزشی حسابداران صندوق‌های اعتبارات خرد زنان روستایی ششم شهریورماه در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان در روستای کبوترآباد به معرفی صندوق و مزایای آن پرداخت.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر ، رسول احمدی، کارشناس  صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان با شرکت در کلاس آموزشی حسابداران صندوق‌های اعتبارات خرد زنان روستایی ششم شهریورماه در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان در روستای کبوترآباد به معرفی صندوق و مزایای آن پرداخت.

 

 

احمدی با اشاره به نقش مهمی که صندوق در کاهش فقر در روستاها دارد و همچنین با اشاره به کمک دولت در پرداخت دوبرابر حق بیمه  هر بیمه شده، گفت: هر مرد و زن روستایی با پرداخت ۵ درصد از سطح درآمد انتخاب شده می‌تواند عضو این صندوق شده وازمزایای آن صندوق استفاده کند.

 

 

وی همچنین ضمن اشاره به نقش مهم زنان روستایی در کسب وکارهای خرد و کوچک، گفت: اشتغال زنان روستایی تاثیر به‌سزایی در کاهش بیکاری دارد و حسابداران این گروه‌ها می‌توانند نقش مهمی در در ترویج بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر داشته باشند.

 

وی همچنین از همکاری بیشتر صندوق با این گروه‌ها خبر داد.

 

لازم به ذکر است استان اصفهان دارای 42 صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی است که زیر نظر جهاد کشاورزی فعالیت می‌کنند و هر صندوق از 40نفر عضو تشکیل شده است که در زمینه های مشاغل خانگی به فعالیت می‌پرداند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 309
  • 3,888,564
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©