شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر: توانمندسازی روستائیان و عشایر زمینه‌ساز توسعه همه جانبه است

شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر: توانمندسازی روستائیان و عشایر زمینه‌ساز توسعه همه جانبه است

امان‌الله شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با علیرضا راشکی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان در محل دفتر ایشان دیدار و در ارتباط با تعامل و همکاری هرچه بیشتر و انعقاد تفاهمنامه همکاری بحث و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، امان الله شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با علیرضا راشکی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان در محل دفتر ایشان دیدار و در ارتباط با تعامل و همکاری هرچه بیشتر و انعقاد تفاهمنامه همکاری بحث و  گفتگو کرد.

 

 مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با اشاره به فعالیتهای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در راستای محرومیت زدایی و خدمت به اقشار آسیب پذیر جامعه، اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)در زمینه توانمندسازی اقتصادی و کارآفرینی، توسعه زیرساخت‌ها و امور زیربنایی و عمرانی، مدرسه‌ سازی، ساخت مراکز فرهنگی، مسکن محرومان، مراکز بهداشتی و درمانی، ارایه‌ خدمات، مالی و حمایتی در مناطق کم برخوردار فعایت‌های ارزنده‌ای با هدف محرومیت زدایی و توسعه همه جانبه داشته است که می‌تواند در بهبود وضعیت و جلب رضایتمندی هر چه بیشتر مردم تاثیرگذار باشد.

 

شاقوزایی در ادامه با بیان اینکه تامین امنیت شغلی روستائیان، کشاورزان و عشایر با عضویت در بیمه‌های اجتماعی تضمین می‌شود، گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر آمادگی دارد با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در جهت گسترش پوشش بیمه اجتماعی برای جامعه هدف و همچنین بهره‌مندی آنان از مزایای ارزنده صندوق بیمه اجتماعی، گام‌های موثری را بردارد.

 

صندوق بیمه اجتماعی فرصت مناسبی برای توانمندسازی اقشار مولد جامعه است

در ادامه علیرضا راشکی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ضمن اعلام همکاری با صندوق بیمه اجتماعی، گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر فرصت مناسبی برای توانمندسازی اقشار مولد جامعه است و با عنایت به اهداف مشترک و خدمت به جامعه هدف همکاری و تعامل لازم را با صندوق بیمه اجتماعی خواهیم داشت.

 

وی با اشاره به ارائه تسهیلات اشتغالزایی در جهت ایجاد کسب و کار و توسعه اقتصاد خانوارها، بیان داشت: موضوع بیمه اجتماعی و مشارکت ستاد اجرایی با نظر مساعد مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا در کنار ایجاد اشتغال، تامین امنیت شغلی و رفاه نسبی خانواده ‌ها با استفاده از این ظرفیت فراهم شود.

راشکی با بیان فعالیتهای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و بنیاد برکت در مناطق کم برخوردار، افزود: بیمه اجتماعی با مزایایی که دارد در کاهش معضلات و ناهنجاری‌های اجتماعی نقش بسزایی دارد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 630
  • 3,888,885
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©