در دیدار مدیر صندوق بیمه استان یزد با مدیر کل اداره پست مطرح شد: استفاده از بانک اطلاعاتی اداره پست برای معرفی صندوق

در دیدار مدیر صندوق بیمه استان یزد با مدیر کل اداره پست مطرح شد: استفاده از بانک اطلاعاتی اداره پست برای معرفی صندوق

مدیر صندوق بیمه استان یزد دیداری با مدیر کل اداره پست استان در زمینه استفاده از ظرفیت اداره پست در خصوص معرفی صندوق و استفاده از بانک اطلاعاتی آن اداره داشتند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، مدیر صندوق بیمه استان یزد دیداری با مدیر کل اداره پست استان در زمینه استفاده از ظرفیت اداره پست در خصوص معرفی صندوق و استفاده از بانک اطلاعاتی آن اداره  داشتند.

 

در این دیدار ابتدا ابراهیمی، مدیر صندوق استان یزد به شرح و معرفی صندوق پرداخت و گفت: طی چندین سال گذشته برخی افراد به عضویت این صندوق درآمدند اما بنابر دلایلی حق بیمه خود را پرداخت نکرده و وضعیت بیمه‌ای آنها بلاتکلیف مانده و بانک اطلاعاتی آنها در این صندوق است.

 

ابراهیمی در ادامه گفت: با توجه به بانک اطلاعاتی جامع اداره پست، در صورت امکان شماره‌های تماس و کد پستی این افراد در اختیار صندوق قرار گیرد تا نسبت به تعیین وضعیت بیمه این افراد اقدام شود .

رحمانی پور مدیر کل اداره پست استان ، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر را یکی از بهترین و موثرترین خدمات دولت به جامعه روستایی عنوان کرد و گفت ما خود از نزدیک شاهد حمایت‌های این صندوق به قشر کشاورز و روستایی بوده و در این راستا از هر کمکی دریغ نخواهیم کرد.

 

در پایان مصوب گردید :

1 – فایل اکسل بیمه شدگان  فاقد شماره تماس توسط صندوق در اختیار اداره پست قرار گیرد.

2 – اداره پست نسبت به تکمیل شماره های تماس و کد پستی این افراد اقدام نماید .

3- طی نامه ای مزایای این بیمه به اداره کل پست اعلام تا به کلیه پرسنل ومراکز تحت پوشش ازجمله ict روستایی اطلاع رسانی گردد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,927
  • 4,129,191
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©