رازانی، رئیس هیئت مدیره صندوق در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان: تلاش جوانان در صندوق همدان باعث کسب رتبه برتر شده است

رازانی، رئیس هیئت مدیره صندوق در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان: تلاش جوانان در صندوق همدان باعث کسب رتبه برتر شده است

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان، جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان  با حضور آزاد بخت، معاون سیاسی استاندار، ...


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان، جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان  با حضور آزاد بخت، معاون سیاسی استاندار، رازانی، رئیس هیئت مدیره و شاهقولیان، عضو هیأت مدیره صندوق، شریعتی، مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای استان برگزار شد.

 

همکاری سازمان‌ها موجب افزایش دانش بیمه‌ای جامعه هدف شده است

مهدی سماواتی، مدیریت صندوق استان همدان در ابتدای جلسه گزارش کاملی از وضعیت کلی استان در حوزه بیمه روستاییان وعشایر ارائه داد. وی با اشاره به اینکه با ظرفیت‌های موجود توانسته‌ایم هم افزایی خوبی بین دستگاهای اجرایی درحوزه روستا ومناطق عشایری استان ایجاد کنیم، گفت: همکاری سازمان‌ها موجب افزایش دانش بیمه‌ای جامعه هدف شده و افراد با آگاهی بیشتری به صندوق جهت عضویت مراجعه می‌کنند.

سماواتی با اشاره به سهمیه تکلیفی سال 1398 استان همکاری بیشتر سازمان‌ها را خواستار شد وگفت: باید در حوزه تبلیغات و اطلاع‌رسانی در سطح ملی و استانی بهتر عمل کنیم.

 

اسداله رازانی، رئیس هیأت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان کشور در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان در بخشی ابتدایی  سخنان خود  به تاریخچه تشکیل این صندوق در سال ۸۳ اشاره کرد و گفت: این صندوق بر پایه نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی و با هدف رفاه، آرامش و آسایش اقشار روستایی و عشایر تشکیل شده است.

 

رازانی افزود: در حال حاضر یک میلیون و صدهزار نفر عضو این صندوق هستند که ماهانه حق بیمه خود را پرداخت می‌کنند، گفت: علاوه بر این ۱۰۰ هزار نفر از صندوق مستمری دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد: از فعالیت‌های صورت گرفته در صندوق همدان رضایت داریم و از مدیریت وهمکاران استان بابت کسب رتبه سوم بین 31 استان تشکر تشکر می‌کنم و  تلاش این جوانان در صندوق همدان باعث کسب رتبه شده است و استان همدان ازمیانگین کشوری بالاتر است.

 

وی افزود : برای گسترش چتر بیمه در مناطق روستایی و عشایری هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزیم و صندوق در برنامه‌ریزی‌های توسعه روستا نقشی اساسی عهده دار است.

 

 

ازتمامی ظرفیت‌های استانداری در جهت توسعه بیمه روستاییان وعشایر استفاده می‌کنیم

 

آزادبخت، معاون سیاسی استاندارهمدان نیز در این جلسه با تاکید بر نقش بیمه به عنوان ابزاری موثر در جلوگیری از مهاجرت روستائیان گفت: ازتمامی ظرفیت‌های استانداری در جهت توسعه بیمه روستاییان وعشایر استفاده می‌کنیم تا این بیمه در مناطق کم برخوردار توسعه یابد و این قشر مولد در جامعه  از ارامش  بیشتری درحوزه اقتصادی  برخوردار شوند.

 

در پایان جلسه ستاد توسعه لوح تقدیر مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان وعشایر به پاس خدمات ارزشمند وکسب رتبه سوم درجذب و دوم درتمدید بیمه شدگان به مهدی سماواتی، مدیر صندوق همدان توسط دکتر رازانی رئیس هیئت مدیره صندوق و آزادبخت معاون سیاسی استاندار به ایشان تقدیم گردید.

 

 

درادامه احکام مستمری چند تن ازبیمه‌شدگان به آنان تقدیم شد و ازفرمانداران وبخشداران و مدیران زیرمجموعه ستاد توسعه بیمه توسط اسدالله، رازانی رئیس هیت مدیره صندوق  تقدیر به عمل آمد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,475
  • 3,901,156
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©