همراهی تشکل‌های تعاونی روستایی سمنان با اهداف صندوق بیمه

همراهی تشکل‌های تعاونی روستایی سمنان با اهداف صندوق بیمه

برگزاری جلسه کارگزاران تعاونی روستایی صندوق با حضور عباسپور، مدیر سازمان تعاونی روستایی استان سمنان


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در جلسه کارگزاران تعاونی روستایی صندوق، عباسپور، مدیر سازمان تعاونی روستایی سمنان با بیان نکاتی در خصوص اهمیت موضوع صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان اظهار داشت: کشاورزان و روستائیان که در سنگر تولید نقش به سزایی دارند نباید در دوره کهولت و یا ازکارافتادگی دغدغه خاطر داشته باشند و یقینا تلاش تشکل‌های تعاونی روستایی در راستای اهداف صندوق بیمه، شرایط را برای رشد اقتصادی توام با عدالت اجتماعی در روستاها فراهم می‌نماید.

 

در ادامه طوسی نژاد، نماینده صندوق عنوان کرد: در شرایط امروز پیشرفت در حوزه بیمه‌ای متاثر از عزم جدی مدیران، کارگزاری‌ها با باورهای عمیق بیمه‌ای و تلاش و کوشش کارگزاران خلاق است.

 

در پایان کارگزاران، سهمیه تکلیفی فصلی خود را دریافت و مشکلات موجود در نحوه ثبت نام بیمه شدگان، تمدید و برنامه‌های پیش روی کارگزاری‌ها را مطرح نمودند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 83
  • 3,888,338
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©