با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر شد

با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر شد

طی حکمی از سوی محمد شریعتمداری، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، علی شیرکانی، به سمت مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر منصوب شد. پیش از این علی شیرکانی سرپرستی این صندوق را بر عهده داشت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، طی حکمی از سوی محمد شریعتمداری، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، علی شیرکانی، به سمت مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر منصوب شد. پیش از این علی شیرکانی سرپرستی این صندوق را بر عهده داشت.

 

در این حکم به نقل از محمد شریعتمداری آمده است:

 

نظر به تعهد، شایستگی و توانمندی جنابعالی و با استناد به بند (ج) اصلاح ماده (۱۱۳) قانون مدیریت خدمات کشوری، به موجب این حکم به عنوان مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، منصوب می نمایم.

 

اکنون در دهه چهارم انقلاب یعنی دهه پیشرفت و عدالت و با عنایت به اولویت‌های دولت تدبیر و امید در حوزه رفاه و تأمین اجتماعی با توجه و نقش ویژه آن صندوق در رسیدن به اهداف، سیاست‌های کلان نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی انتظار می‌رود در راستای تدابیر دولت تدبیر و امید با رعایت قانون‌مداری و با در نظر گرفتن حقوق صاحبان اصلی، یعنی بیمه‌شدگان و مستمری بگیران، تمهیدات لازم را جهت انجام نظارت دقیق، پیوسته و هوشمندانه وفق وظایف محوله و در جایجای صندوق به عمل آورید.

 

توجه ویژه به سیاست‌ها و تدابیر دولت تدبیر و امید و این وزارت از اولویت‌ها و وظایف جنابعالی است. لذا انتظار می‌رود با تلاش و بهره‌گیری از ظرفیت نیروهای جوان و مستعد و روش‌های عالمانه جهت نظارت و ارزیابی دقیق عملکرد حوزه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی آن صندوق ضمن ارتقاء شفافیت و استقرار انضباط مالی و تشکیلاتی، بستری مناسب جهت افزایش بهره‌وری صندوق را فراهم آورید.

امید است با اتکا به ذات اقدس پروردگار و تحت توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداهه با تلاش صادقانه و در جهت

تحقق آرمان‌های رفیع امام راحل عظیم الشان (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و مؤید باشید.

محمد شریعتمداری که با وعده جوانگرایی سکان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به عهده گرفته بار دیگر با این انتصاب گام دیگری در کاهش سن مدیران این وزارتخانه برداشت. لازم به ذکر است علی شیرکانی پیش از این به عنوان رئیس دبیرخانه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های تابعه، مشغول به کار بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 293
  • 3,888,548
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©