دیدار مدیر صندوق کردستان با شورای افتای شهرستان بانه

دیدار مدیر صندوق کردستان با شورای افتای شهرستان بانه

مدیر و کارشناس استان کردستان با شورای افتای شهرستان بانه دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیر و کارشناس استان کردستان با شورای افتای شهرستان بانه دیدار و گفتگو کرد.

 

در این جلسه که در محل مرکز بزرگ این شهرستان برگزار شد، احمد پور، مدیر استان توضیحات کامل و جامعی در خصوص صندوق و خدمات صندوق بیان و با توجه به جنبه تعاونی بودن و عدم وجود مشکل شرعی، خواستار استفاده از ظرفیت ماموستایان شهرستان شد.

 

احمد پور در ادامه خواستار تمییز این صندوق از سایر بیمه‌های تجاری و بازرگانی شد و گفت در این صندوق دولت نقش کارفرما را ایفا می‌کند و سهم کارفرما توسط دولت به صورت یارانه به صندوق پرداخت می‌گردد.

 

در پایان مقرر گردید همایشی با حضور کلیه ماموستایان سطح شهرستان برگزار و از نماینده صندوق جهت تشریح مزایا و خدمات صندوق دعوت به عمل آید. همچنین مقرر گردید قوانین ، مقررات و … صندوق جهت اطلاع ماموستایان در اختیار آنان قرار گیرد تا به نحو مقتضی در خصوص ترویج خدمات صندوق اقدام شایسته صورت پذیرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,384
  • 3,868,097
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©