رازانی، رئیس هیئت مدیره در همایش کارگزاران بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان: در دهه چهارم انقلاب به دنبال توسعه بیمه در بین جامعه هدف هستیم

رازانی، رئیس هیئت مدیره در همایش کارگزاران بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان: در دهه چهارم انقلاب به دنبال توسعه بیمه در بین جامعه هدف هستیم

همایش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر این استان با حضور رازانی، رئیس هیئت مدیره و شاهقلیان عضو هیأت مدیره صندوق، شریعتی، مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارکنان صندوق همدان وکارگزاران سراسر استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان، همایش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر این استان با حضور رازانی، رئیس هیئت مدیره و شاهقلیان عضو هیأت مدیره صندوق، شریعتی، مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارکنان صندوق همدان وکارگزاران سراسر استان برگزار شد.

درابتدای همایش مهدی سماواتی، مدیریت استان همدان ضمن عرض خیر مقدم  خدمت دکتر رازانی، رئیس هیت مدیره، شاهقلیان، عضو هیت مدیره، شریعتی، مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها وکارگزاران، گزارش آماری جامعی ارائه کرده و برنامه‌های آینده در جهت رشد و توسعه را تبیین کرد.

 

سماواتی گفت: برای آینده در جهت اطلاع‌رسانی برنامه‌هایی داریم که نیازمند اعتبار از ستاد مرکزی است. ما با واحد روابط عمومی که ایجاد کرده‌ایم، توانستیم رتبه برتر استانی را درسال گذشته از استانداری دریافت کنیم.

 

اسدالله رازانی، رئیس هیئت مدیره در همایش کارگزاران بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان  در ابتدا با  اشاره به اینکه من یک روستازاده هستم و احساس بسیار خوبی دارم که در صندوق مشغول به خدمتگذاری  برای این قشر زحمت‌کش جامعه هستم،گفت:  خوشبختانه در جهت توسعه فعالیت‌های صندوق هماهنگی خوبی بین اعضای هیئت‌مدیره  و مدیرعامل محترم صندوق وجود دارد.

وی ادامه داد: شروع کار این صندوق در دهه سوم انقلاب بوده و حال در دهه چهارم انقلاب به دنبال  توسعه  این بیمه  در  بین جامعه هدف هستیم تا تمامی کشاورزان روستاییان و عشایرکشور را تحت پوشش  قرارداده و از مزایای این صندوق بهرمند شوند.

 

رئیس هیأت مدیره صندوق گفت: باید در صندوق  طوری برنامه‌ریزی  شود که در آینده  مشکلی برای پرداخت مستمری نباشد، این  موضوع باید در دستور کار کارگزاران قرار گیرد که افراد با سن پایین‌تر را جذب نمایند تا مدت بیمه پردازی بالاتری  در صندوق داشته باشند و برنامه‌ریزی بهتری برای آینده انجام پذیرد.

وی در ادامه به مدیریت و کارگزاران  استان همدان نسبت به کسب رتبه دوم در جذب و  سوم در تمدید در سال 1397 تبریک گفت و عنوان کرد در بین 30 استان رتبه اول تا سوم کشور، رتبه اول محسوب می شود.

 

 

در ادامه شاهقلیان، عضو هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان کشور به بحث الکترونیکی شدن پرونده‌های بیمه شدگان صندوق اشاره نمود و گفت:  این موضوع بصورت جدی در دستور کار قرار دارد تا تمامی پرونده‌ها در سامانه سبا بارگزاری  و در کمترین زمان ممکن به اطلاعات بیمه‌شدگان دسترسی داشته باشیم.

 

در ادامه همایش کارگزاران استان همدان به بیان دیدگاهای خود پرداخته و سوالات و درخواست‌های خود را مطرح نمودند.

 

همچنین شریعتی، مدیرکل هماهنگی امور استان‌ها در ستاد مرکزی ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در استان همدان از مجموعه مدیریت و کارگزاران قدردانی کرده و حل مشکلات مالیات کارگزاران، تبلیغات کارگزاران وحق‌الزحمه را از برنامه‌های جدی امور استان‌های صندوق اعلام کرد.

 

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 300
  • 3,888,555
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©