پولادوند، مدیر بیمه اجتماعی استان گلستان: مزیت برخورداری از بیمه اجتماعی از دوران کودکی برای آحاد جامعه فرهنگ سازی شود

پولادوند، مدیر بیمه اجتماعی استان گلستان: مزیت برخورداری از بیمه اجتماعی از دوران کودکی برای آحاد جامعه فرهنگ سازی شود

دانیال پولادوند مدیر بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر گلستان با گوهری راد، مدیرکل آموزش و پرورش این استان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر دانیال پولادوند مدیر بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر گلستان با گوهری راد، مدیرکل آموزش و پرورش این استان دیدار و گفتگو کرد.

 

پولادوند در این دیدار ضمن تشریح  مبانی قانونی و شرایط و ویژگی‌های بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر به نقش آموزش و پرورش در فرهنگ سازی و تربیت جامعه اشاره کرد و گفت: از آنجائیکه طبق قوانین و مقررات، عضویت در بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر یک فعل اختیاریست بنابراین بایستی مزیت برخورداری از بیمه اجتماعی از دوران کودکی برای آحاد جامعه فرهنگ‌سازی شود و این موضوع زمانی محقق می‌شود که دستگاه‌های اجرایی و دولتی نظیر آموزش و پرورش به کمک صندوق بیایند.

 

در ادامه احسان گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: فرهنگ‌سازی وظیفه اصلی آموزش و پرورش است و با توجه به گستره آموزش و پرورش و میزان تأثیرگذاری آن در جامعه، باید فرهنگ پوشش بیمه‌ای در روح و روان دانش آموزان نهادینه شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 265
  • 3,888,520
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©