بررسی راهکارهای توسعه خدمات بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر در بخش سربند شازند

بررسی راهکارهای توسعه خدمات بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر در بخش سربند شازند

ر جلسه‌ای با حضور مدیر صندوق استان مرکزی و بخشدار سربند شازند درخصوص مسائل بیمه روستاییان و نحوه پیگیری جهت جذب افراد فاقد بیمه بحث، تبادل‌نظر و تصمیم‌گیری شد.


به گزارش روابط عمومی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، در جلسه‌ای با حضور مدیر صندوق استان مرکزی و بخشدار سربند شازند درخصوص مسائل بیمه روستاییان و نحوه پیگیری جهت جذب افراد فاقد بیمه بحث، تبادل‌نظر و تصمیم‌گیری شد.

 

این جلسه با حضور مدیر صندوق استان، بخشدار، رئیس شورای بخش، رئیس شورای شهر هندودر  و کارگزاران بخش سربند در محل بخشداری برگزار گردید و در خصوص مسائل بیمه روستاییان و نحوه پیگیری جهت جذب افراد فاقد بیمه بحث،  تبادل‌نظر و تصمیم‌گیری شد.

 

 صادق زهدی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در این نشست به بیان گزارش آماری از بیمه‌شدگان تحت پوشش این صندوق در بخش مذکور پرداخت و از بخشدار خواست تا با همکاری دهیاران ضمن اطلاع رسانی به مردم، آن‌ها را به استفاده از خدمات صندوق ترغیب نمایند . 

 

بخشدار سربند در این جلسه گفت: خدمات بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان و عشایر با توجه به‌ حق بیمه‌ ناچیزی که از بیمه‌شدگان دریافت می‌شود، بسیار ارزشمند است.

 

روسای شورای بخش و شهر هندودر نیز در سخنانی به بیان نقاط قوت صندوق پرداخته و در عین حال ضعف تبلیغاتی صندوق از طریق رسانه ملی را نیز متذکر شدند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©