برگزاری ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان قائنات استان خراسان جنوبی

برگزاری ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان قائنات استان خراسان جنوبی

ستاد راهبردی توسعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان, روستاییان و عشایر در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان قائنات با حضور فرج‌زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی و کریمی، فرماندار شهرستان قاینات و مدیران عضو ستاد راهبردی برگزار گردید.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، ستاد راهبردی توسعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان, روستاییان و عشایر در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان قائنات با حضور فرج‌زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی و کریمی، فرماندار شهرستان قاینات و مدیران عضو ستاد راهبردی برگزار گردید.

 

در ابتدای این جلسه مدیر کارگزاری ویژه شهرستان ضمن عرض خیر مقدم به بیان مزایای بیمه و اقدامات انجام شده در شش ماه اول سال پرداخت.

 

 در ادامه ابوالفضل فرج‌زاده مدیر صندوق  استان خراسان جنوبی عملکرد کارگزاری‌ها را درخصوص جذب بیمه شده در شهرستان از ابتدای سال خوب ارزیابی کرده و گفت: ما نیازمند تعامل و هم افزایی مدیران عضو ستاد راهبردی شهرستان قائنات هستیم. اطلاع رسانی و توسعه بیمه اجتماعی نیازمند کار گروهی و همگانی است.

 

فرج زاده‌ مدیر استان خراسان جنوبی هدف اصلی از تشکیل  این جلسات را توسعه بیمه اجتماعی در وهله اول و افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی به رابطین بین دولت و ملت دانست و گفت: بر اساس اصل 29 قانون اساسی برخورداری از تامین اجتماعی از نظر بازنشستگی، پیری، ازکارافتادگی، بی‌سرپرستی و…حقی است همگانی و دولت موظف است از محل درآمدهای عمومی و درآمدهای حاصل از مشارکت مردم خدمات و حمایت های فوق را برای تمامی افراد کشور تامین کند.

 

کریمی، فرماندار شهرستان قائنات نیز ایجاد رفاه نسبی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر را از نشانه‌های اثر گذاری بیمه در روستاها دانست و گفت: همین نکته توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر را ضروری می کند و از فعالیت‌های ارزنده صندوق استان در شهرستان تشکر و قدردانی می‌کنم.

 فرماندار شهرستان قائنات با بیان اینکه موضوع بیمه اجتماعی باید به‌عنوان یک وظیفه اصلی مد‌نظر و توجه جدی مدیران شهرستان عضو ستاد راهبردی قرار گیرد، گفت: با تلاشی جهادی می‌توانیم شاهد رشد بیمه در سطح شهرستان باشیم، خدمتی که در طول چندین سال آینده ماندگار خواهد بود.

 

 در این جلسه مدیران شهرستانی عضو ستاد پیشنهادها و برنامه‌های خود را در خصوص اطلاع‌رسانی به جامعه هدف ارائه دادند و در پایان احکام بازنشستگی دو نفر از مستمری بگیران صندوق در شهرستان توسط فرماندار و مدیر صندوق استان خراسان جنوبی اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©