برگزاری نشست مشورتی دهیاران شهرستان قائنات با محوریت بیمه روستاییان و عشایر

برگزاری نشست مشورتی دهیاران شهرستان قائنات با محوریت بیمه روستاییان و عشایر

نشست مشورتی دهیاران شهرستان قائنات با حضور فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی و رمضان پور، بخشدار مرکزی شهرستان قائنات در محل سالن جلسات بخشداری برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نشست مشورتی دهیاران شهرستان قائنات با حضور فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی و رمضان پور، بخشدار مرکزی شهرستان قائنات در محل سالن جلسات بخشداری برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه بخشدار مرکزی ضمن تشکر از فعالیت‌های صندوق در شهرستان این بیمه را امری ضروری و مهم برای روستائیان وعشایر دانست و گفت: کشاورزان و روستائیان با عضویت در صندوق از حداقل حقوق بازنشستگی بهره‌مند می‌شوند و این بیمه باعث آرامش خاطرو ایجاد رفاه نسبی در بین روستائیان می‌شود.

 

رمضان پور ادامه داد: تمامی دهیاران باید در خصوص اطلاع‌رسانی مزایای بیمه به کارگزاری‌ها نهایت همکاری را داشته باشند. در ادامه  این جلسه مدیر صندوق استان خراسان جنوبی ضمن تبیین گزارش فعالیت‌های بیمه در شهرستان از دهیاران خواست به عنوان رابط بیمه‌ای با کارگزاری‌ها همکاری داشته باشند، چرا که دهیاران می‌توانند نقش موثری در ارتباط با جامعه هدف که همان کشاورزان و روستائیان هستند، داشته باشند.

 

 وی گفت: باید به کمک دهیاران افراد فاقد بیمه در روستاها راشناسایی کنیم که حداقل در هر خانوار روستایی یک بیمه شده  اجتماعی داشته باشیم تا این قشر زحمت‌کش بتوانند از خدمات دولت و مزایای صندوق در زمان بازنشستگی استفاده کنند.

 

در ادامه فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی با تاکید بر استفاده از ظرفیت معتمدین گفت:  احکام بازنشستگی با حضور معتمدین در روستاها توسط کارگزاری‌ها اهدا شود تا با این امر اعتمادسازی در بین روستائیان برقرار شود.

 

 در پایان این جلسه از فعالیت های کارگزاری 60040 شهرستان قائنات تقدیر و تشکر شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,352
  • 4,141,825
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©