حجت‌الاسلام یوسف‌زاده، امام جمعه نمین مطرح کرد: عملکرد صندوق بیمه اجتماعی روستائیان استان اردبیل قابل تقدیر است

حجت‌الاسلام یوسف‌زاده، امام جمعه نمین مطرح کرد: عملکرد صندوق بیمه اجتماعی روستائیان استان اردبیل قابل تقدیر است

حجت‌الاسلام صفر یوسف‌زاده، امام جمعه نمین در جمع نمازگزاران این شهر با تقدیر از مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشا ورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل گفت: عملکرد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در شهرستان نمین بسیار مطلوب و موثر است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر، حجت‌الاسلام صفر یوسف‌زاده، امام جمعه نمین در جمع نمازگزاران این شهر با تقدیر از مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشا ورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل گفت: عملکرد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در شهرستان نمین بسیار مطلوب و موثر است و حضور مستمر مدیر صندوق استان در روستاها و برگزاری جلسات متعدد با مسئولان شهرستان در خصوص توسعه بیمه اجتماعی روستائیان نشان از انگیزه بالای تلاشگران صندوق برای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات به مردم منطقه دارد که جادارد ضمن تقدیر از مدیر و مجموعه صندوق، همکاری و مشارکت لازم از سوی مردم و مسولان شهرستان برای تحقق برنامه‌های صندوق بیمه اجتماعی روستائیان در منطقه صورت پذیرد.

 

 وی با اشاره به اینکه صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افزود: دولت اقدامات شایسته‌ای در حوزه بیمه اجتماعی روستائیان انجام داده است و نتیجه این اقدامات و فعالیت‌ها در روستاها کاملا روشن و ملموس است.

 

 امام جمعه نمین با بیان اینکه گستره فعالیت‌های صندوق امروز فراتر از روستاها آغاز شده است، تصریح کرد: در سال‌های اخیر و با توجه دولت، شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت نیز به جامعه هدف صندوق افزوده و توصیه ما به شهروندان نمین و افرادی که تحت پوشش بیمه نیستند این است که با عضویت در صندوق از مزایای خوب آن بهره‌مند  شوند.

وی همچنین گفت: ما به صورت جدی از هر اقدام و برنامه‌ای که در راستای توسعه شهرستان و خدمت به مردم باشد حمایت می‌‌کنیم و مسئولان موظفند برای خدمت به مردم بیش از پیش تلاش مضاعف داشته باشند.

 

گفتنی است، رضا عبداللهی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه نمین، ضمن تبیین و تشریح اهداف و ماموریت‌های صندوق، گزارش مبسوطی از برنامه‌ها و مزایای صندوق به نمازگزاران این شهر ارائه نمود.    

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,476
  • 3,901,157
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©