دهقانی، نماینده مردم شهرستان‌های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی: خدمات و حمایت‌های صندوق بسیار ارزشمند است

دهقانی، نماینده مردم شهرستان‌های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی: خدمات و حمایت‌های صندوق بسیار ارزشمند است

نماینده مردم شهرستان‌های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در دفتر صندوق بیمه استان به گفت‌وگو پرداختند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، نماینده مردم شهرستان‌های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در دفتر صندوق بیمه استان به گفت‌وگو پرداختند.

 

در ابتدای این جلسه ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان یزد، به تشریح وضعیت بیمه در شهرستان های تفت و میبد ( حوزه انتخابی نماینده ) و همچنین برنامه‌ها و اقدامات انجام شده طی چند سال گذشته در سطح استان و نیز برنامه‌های در دست اقدام پرداخت.

 

ابراهیمی همچنین مسائل و مشکلات پیش رو بیمه از جمله انتقال سابقه و قانون بازنشستگی پیش از موعد را مطرح کرد.

 

در ادامه زارع رشکوییه، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در خصوص ضرورت توجه همه مسئولین مرتبط با جامعه هدف به مبحث بیمه توضیحاتی ارائه دادند و از خدمات این بیمه در روستاها تقدیر و تشکر کرد.

 

در پایان دهقانی فیروزآبادی، نماینده مردم شریف شهرستان‌های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی خدمات و حمایت‌های صندوق را بسیار ارزشمند عنوان کردند و آمادگی خود را جهت پیگیری مسائل و مشکلات بیمه اعلام نمود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©