شاقوزایی، مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان: کارگزاری‌های عشایری نقش موثری در اطلاع‌رسانی و گسترش پوشش بیمه اجتماعی عشایر دارند

شاقوزایی، مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان: کارگزاری‌های عشایری نقش موثری در اطلاع‌رسانی و گسترش پوشش بیمه اجتماعی عشایر دارند

جلسه شورای هماهنگی اداره کل امور عشایر استان با حضور امان الله شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، حمید طوقی، مدیرکل امور عشایر استان، معاونین، روسای ادارات و مدیران عامل شرکت‌های تعاونی عشایری در محل سالن اجتماعات اداره کل امور عشایر برگزار شد.


    به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جلسه شورای هماهنگی اداره کل امور عشایر استان با حضور امان الله شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، حمید طوقی، مدیرکل امور عشایر استان، معاونین، روسای ادارات و مدیران عامل شرکت‌های تعاونی عشایری در محل سالن اجتماعات اداره کل امور عشایر برگزار شد.

 

در این جلسه مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان با ارائه گزارش عملکرد کارگزاری‌های عشایری استان، اظهار داشت: متاسفانه فاصله بین سهمیه تکلیفی و آمار ثبت نام شدگان زیاد است و انتظار می‌رود کارگزاران با تلاش و جدیت بیشتر برای اطلاع‌رسانی به جامعه هدف که از اقشار آسیب‌پذیر جامعه هستند و تحقق سهمیه تکلیفی اقدام کنند.

 

وی با اشاره به اعتمادسازی به عنوان یک ضرورت در جریان معرفی صندوق، گفت: کارگزاران با ارائه اطلاعات شفاف و پرهیز از ایجاد انتظارات خارج از تعهدات صندوق می‌توانند نسبت به جلب اعتماد عشایر و ترغیب آنان را از شرایط و مزایای بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مطلع کنند تا با آگاهی در صندوق بیمه اجتماعی عضو شده و از مزایای آن برخوردار شوند.

 

 شاقوزایی فروشندگی‌های عشایری را با توجه به ارتباط و تعامل نزدیک با جامعه هدف از مهمترین عوامل اطلاع‌رسانی اعلام کرد و افزود: بسیاری از عشایر به دلیل عدم آشنایی با خدمات و شرایط صندوق نتوانسته‌اند از حقوق قانونی خود که دولت در جهت رفاه و آسایش نسبی آنان فراهم کرده، بهره‌مند شوند.

 

در ادامه جلسه طوقی، مدیرکل امور عشایر استان با اشاره به شناسایی عشایر استان، گفت: شناسایی عشایر استان در جهت خدمات‌رسانی به آنها صورت گرفته و لازم است از خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با توجه به مزایا و شرایط خوبی که دارد اطلاع پیدا کنند و از آن بهره‌مند شوند.

 

وی با اشاره به گزارش ارائه شده درخصوص عملکرد کارگزاران عشایری در زمینه عضویت و ثبت نام جامعه هدف در صندوق، گفت: با توجه به تفاهمنامه همکاری لازم است که کارگزاران برای تحقق سهمیه تکلیفی ابلاغی اقدام کرده و نتیجه عملکرد خود را به مدیریت استان اعلام نمایند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,255
  • 4,141,728
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©