فرزاد، مدیر صندوق استان سمنان: یکی از راه های توسعه روستا توجه به بیمه اجتماعی روستائیان است

فرزاد، مدیر صندوق استان سمنان: یکی از راه های توسعه روستا توجه به بیمه اجتماعی روستائیان است

جلسه هم‌اندیشی با حضور رپیس صندوق استان سمنان ،اعضاء شورای شهر میامی، رئیس کمیته امداد، بهزیستی و فنی و حرفه‌ای شهرستان برگزارشد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، جلسه هم‌اندیشی با حضور رپیس صندوق استان سمنان ،اعضاء شورای شهر میامی، رئیس کمیته امداد، بهزیستی و فنی و حرفه‌ای شهرستان برگزارشد.

 

 فرزاد، مدیر صندوق استان سمنان با تاکید بر اینکه در شهر میامی با جمعیت زیر بیست هزار نفر، افراد می‌توانند بدون در نظر گرفتن شغل در صورتی که مشمول قانون کار نباشند، در رده سنی 18 تا 50 سال، عضو صندوق شوند، گفت: اگر بخواهیم در بلند مدت شاهد توسعه در شهرهای زیر بیست هزار نفر باشیم راه حل‌های مختلفی وجود دارد، یکی از راه‌ها در کنار برنامه‌ریزی‌های عمرانی، توجه به بیمه‌های اجتماعی است که باید در اولویت قرار بگیرد.

 

در ادامه اصغری، رئیس کمیته امداد شهرستان به بیان مشکلات موجود در نحوه تمدید بیمه مددجویان پرداخت و گفت: در صورت امکان سازوکاری ایجاد شود که مددجویان کمیته امداد بتوانند مانند سایر اعضای صندوق، حق انتخاب در سایر سطوح درآمدی را داشته باشند و مابه التفاوت هزینه بیمه توسط مددجو واریز شود.

 

در پایان اعضاء حاضر در جلسه خواستار آموزش مزایای بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر و تفهیم تفاوت آن با سایر بیمه‌های تجاری در بین جامعه هدف شدند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©