برگزاری نهمین نشست شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

برگزاری نهمین نشست شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

نهمین نشست شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان با حضور رئیس هیات مدیره صندوق برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، نهمین نشست شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان با حضور رئیس هیات مدیره صندوق برگزار شد.

 

در ابتدا این نشست برهان صلواتی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان گفت: زمینه سازی مساعد برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های سرمایه‌گذار زیر مجموعه وزارت متبوع در کردستان را مهم ارزیابی و گفت: این سرمایه‌گذاری‌ها به رونق اقتصادی و افزایش فرصت‌های شغلی استان کمک شایانی می‌کند.

 

صلواتی عملکرد دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در کردستان را رضایت بخش و بسیار امیدوار کننده خواند و گفت: خوشبختانه ادارات تابعه وزارت کار در کردستان به لحاظ عملکردی در ردیف ادارات برتر کشوری قرار گرفته‌اند.

 

وی اظهار داشت : با همکاری ادارات تابعه وزارت کار در کردستان و به خصوص کارگروه تخصصی اشتغال استان؛ نزدیک به ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی سال گذشته در کردستان پرداخت شده که تا حدودی در کاهش نرخ بیکاری در این شرایط اقتصادی موثر بوده است.

 

در ادامه اسدالله رازانی، رییس هیات مدیره صندوق گفت: امروز وزارت کار در ردیف وزارتخانه های مهم و اثرگذار قرارگرفته و خدمت‌رسانی در این تشکیلات گسترده نیازمند تفاهم و تعامل بیش از پیش مدیران و مجموعه‌های تحت پوشش آن است.

 

رئیس هیات مدیره صندوق سپس به بیان خدمات ارائه شده نظام و دولت در روستاها پرداخت و افزود: توانمندسازی روستاها امروز برکسی پوشیده نیست چرا که بسیاری از ظرفیت‌های کشور امروز توسط افراد متخصص و دارای مهارت که از روستاها پرورش یافته‌اند شکوفا می‌شود.

 

رازانی همچنین خدمات ارائه شده توسط صندوق را مورد ارزیابی قرار داد و گفت: تاکنون یک میلیون و ۱۵۰ هزار نفر تحت پوشش خدمات بیمه اجتماعی این صندوق قرار گرفته‌اند که ۴۵ هزار نفر از این تعداد از خانواده‌های استان کردستان هستند.

 

وی در بخش پایانی سخنان خود گفت: در سال 97 استان کردستان در میان 31 استان کشور موفق به کسب رتبه برتر شده و نسبت به سایر استان‌ها از شرایط بهتری برخوردار است و

 

در ادامه احمدپور، مدیر صندوق استان کردستان گفت: تعامل شورای هماهنگی در کردستان، اثر مناسبی برای خدمتگزاری به مردم به وجود آورده و تعامل روزافزون مدیران شورای هماهنگی در کردستان عامل اثرگذاری در روند موفقیت و کسب رتبه‌های برتر کشوری ادارات زیر مجموعه این شورا شده است.

 

مدیر استان کردستان در ادامه به اقدامات و دستاوردهای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر کردستان اشاره کرد و افزود: تاکنون برای دو هزار کردستانی مستمری بازنشستگی برقرار شده و در زمینه عضویت زنان در صندوق رتبه برتر کشوری را داریم.

 

مدیر استان کردستان در ادامه به اقدامات و دستاوردهای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر کردستان اشاره کرد و افزود: تاکنون برای دو هزار کردستانی مستمری بازنشستگی برقرار شده و در زمینه بهره‌مندی زنان کردستان از بیمه صندوق کشاورزان روستاییان رتبه برتر کشوری را داریم.

 

 

 

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©