فرزاد، مدیرصندوق استان سمنان: یکی از ملاک های توسعه بلند مدت در روستا، پوشش حداکثری بیمه اجتماعی روستائیان باشد

فرزاد، مدیرصندوق استان سمنان: یکی از ملاک های توسعه بلند مدت در روستا، پوشش حداکثری بیمه اجتماعی روستائیان باشد

مدیر صندوق بیمه سمنان طی دیدار با فرماندار میامی پیشنهاد داد، با توجه به اهمیت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، در حوزه بخش و روستاها ، یکی از ملاک ارزیابی عملکرد رشد و توسعه روستاها در بلند مدت، پوشش حداکثری بیمه در نظر گرفته شود.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، فرزاد، مدیر استان سمنان طی دیدار با فرماندار شهرستان میامی اظهار داشت: بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر یکی از راه‌های توسعه بلند مدت روستا بوده و باعث ارتقای منزلت اجتماعی روستائیان است، و با توجه به اهمیت بیمه‌های اجتماعی به فرماندار پیشنهاد می‌کنم که در ارزیابی عملکرد بخشداران و دهیاران در رشد بلند مدت روستاها، پوشش بیمه‌های اجتماعی را ملاک ارزیابی قرار دهند.

 

وی در ادامه بیان کرد: در راستای پوشش حداکثری بیمه اجتماعی قشر زحمتکش روستائیان و عشایر شهرستان، جامعه آماری از افراد سرپرست خانوار روستایی فاقد هر گونه بیمه اجتماعی در رده سنی 18 تا 50 سال شناسایی شده‌اند که در بازدیدهای میدانی، جلسات و هم اندیشی مرتبط با این قشر زحمت کش اطلاع رسانی شده و برای پوشش حداکثری نیاز به همراهی بیشتر بخشداران و دهیاران جهت اطلاع رسانی داریم.

 

در ادامه ملایری، فرماندار شهرستان میامی با بیان اینکه روستائیان و عشایر با پرداخت مبلغ کم می‌توانند به راحتی عضو صندوق بیمه شوند و از مزایای آن برخوردار شوند گفت: با تشکیل ستاد راهبردی بیمه در شهرستان میامی موانع پوشش حداکثری جامعه هدف در حوزه بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر بررسی خواهد شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©