برگزاری دومین همایش کارگزاران استان کردستان

برگزاری دومین همایش کارگزاران استان کردستان

دومین همایش کارگزاران استان کردستان با حضور رئیس هیات مدیره صندوق برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در دومین همایش کارگزاران استان کردستان که با حضور اسدالله رازانی، رییس هیات مدیره صندوق برگزار شد، وی بر ضرورت برخورداری مناطق روستایی از خدمات حمایتی و رفاهی تاکید کرده و گفت: پدیده نامناسب فرار مغزها که بخش قابل توجهی از آن مربوط به جوانان و نخبگان روستایی است به خاطر عدم توسعه ظرفیت‌های خدمت رسانی در روستاها اتفاق می‌افتد.

 

رییس هیات مدیره صندوق با بیان اینکه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این راستا گام بر می‌دارد، افزود: خوشبختانه دستاوردهای صندوق برای کشاورزان و روستاییان کردستان رضایت بخش است و کردستان از این منظر رتبه نخست کشوری را در بین همه استان‌ها کسب کرده است.

 

رازانی با تاکید بر همکاری وتعامل کارگزاران جهت حفظ رتبه ممتاز استان اظهار کرد : استان در سال 97 موفق شده است در سه حوزه تمدید، جذب و سن بیمه شده بسیار موفق عمل کرده و بهترین امتیاز را کسب کند.

وی سپس به بررسی دغدغه‌ها و مطالبات کارگزاران از جمله پرداخت وام به کارگزاران اشاره و اظهار داشت: هیئت مدیره صندوق به جد پیگیر این مطالبات است تا زمینه بهره‌مندی کامل کارگزاران و بیمه شدگان از خدمات صندوق فراهم شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©