قادرمرزی، عضو هیات مدیره در جمع کارگزاران استان کردستان : با بیمه نمودن افراد باید کرامت آنها را حفظ کنیم

قادرمرزی، عضو هیات مدیره در جمع کارگزاران استان کردستان : با بیمه نمودن افراد باید کرامت آنها را حفظ کنیم

حامد قادرمرزی در جمع کارگزاران استان کردستان گفت: اگر ما بتوانیم با بیمه نمودن این افراد کرامت آنها را حفظ کنیم و این افراد برای دریافت مبلغ ناچیزی مستمری نیازمند کمک سازمان‌های حمایتی نشوند افتخاری بزرگ برای همه ما است و بی شک این اقدام دارای اجر الهی بوده و حق‌الزحمه آن نزد خداوند محفوظ خواهد بود.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حامد قادرمرزی در جمع کارگزاران استان کردستان گفت: اقدامات ارزشمند انجام شده دکتر رازانی در زمان تصدی در استانداری کردستان بر کسی پوشیده نیست و نام نیک ایشان بر زبان مردم استان همیشه ساری و جاری است.

 

عضو هیات مدیره اظهار کرد: همکاران ما در استان با  مقاومت‌ها  و تفکرات مذهبی مواجه هستند که این موانع و چالش‌ها زحمت آنان را دو چندان می‌کند و این سختی‌ها قابل مقایسه با سایر استان‌ها نیست و زحمات بی‌دریغ همکاران و کارگزاران منتج به کسب رتبه‌های ممتاز در چند سال اخیر برای استان شده است.

 

قادرمرزی در بخش پایانی سخنان خودگفت: پیری و سالخوردگی مساوی با فقر است، چون زمانی که کشاورز و روستایی توانایی کار کردن خود را از دست می‌دهند هیچ منبع درآمدی ندارند و با فقر مواجه می‌شوند که در نهایت محتاج نهادهای حمایتی از قبیل کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی می‌شوند. اگر ما بتوانیم با بیمه نمودن این افراد کرامت آنها را حفظ کنیم و این افراد برای دریافت مبلغ ناچیزی مستمری نیازمند کمک سازمان‌های حمایتی نشوند افتخاری بزرگ برای همه ما است و بی شک این اقدام دارای اجر الهی بوده و حق‌الزحمه آن نزد خداوند محفوظ خواهد بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©