مصطفی شریعتی، مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها: ادامه فعالیت کارگزاران منوط به نحوه عملکرد آنها در حوزه بیمه‌ای و تعامل با مدیریت استان است

مصطفی شریعتی، مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها: ادامه فعالیت کارگزاران منوط به نحوه عملکرد آنها در حوزه بیمه‌ای و تعامل با مدیریت استان است

در دومین همایش کارگزاران استان کردستان مصطفی شریعتی، مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها از کارگزاران به عنوان یک نهاد مستقل یاد کرد و گفت در حال کارگزاران صندوق دارای امنیت شغلی بوده و موسسات کارگزاری در حال شکل دهی به صندوق هستند .


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در دومین همایش کارگزاران استان کردستان که در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل فنی‌وحرفه‌ای برگزار شد،  مصطفی شریعتی، مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها از کارگزاران به عنوان یک نهاد مستقل یاد کرد و گفت: در حال کارگزاران صندوق دارای امنیت شغلی بوده و موسسات کارگزاری در حال شکل دهی به صندوق هستند و شرط ادامه فعالیت کارگزاران منوط به نحوه عملکرد ایشان در حوزه بیمه‌ای و تعامل با مدیریت استان است.

 

ایشان با تاکید بر تعامل و همکاری کارگزاران با مجموعه مدیریت صندوق گفت: دستیابی به اهداف مستلزم تعامل و همکاری همه جانبه طرفین است.

 

شریعتی در ادامه به مشکلات موجود در سامانه سبا اشاره و اظهار داشت: ما در ستاد پیگیر رفع بخشی از مشکلات موجود سامانه سبا هستیم و به زودی امکانات جدیدی نیز به سامانه اضافه خواهد شد که امکان ویرایش برای کارگزاران فراهم گردد .

 

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها  در ادامه بیان کرد: حق بیمه مددجویان نهادهای حمایتی کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی در حال حاضر پرداخت می‌گردد و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد و همچنین مشکل افرادی که دارای معرفی‌نامه سازمان بهزیستی بوده ولی اطلاعات آنها در سامانه ثبت نشده، مربوط به سقف تعهدات سازمان بهزیستی است .

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود توضیحاتی در خصوص مالیات موسسات کارگزاری و نحوه میزان پرداخت مستمری به بیمه شدگان ارائه کرده و گفت:  افزایش حقوق مستمری بگیران نهایی شده و به زودی تمام معوقات مستمری بگیران پرداخت می‌گردد.

 

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©