احمدپور، مدیر صندوق استان کردستان خبر داد: تشکیل شبکه گفتمان توسعه بیمه در کردستان

احمدپور، مدیر صندوق استان کردستان خبر داد: تشکیل شبکه گفتمان توسعه بیمه در کردستان

مدیر صندوق استان کردستان گفت علاوه بر تعامل اعضای ستاد، مدیران دستگاه‌های تابعه وزارتخانه نیز در قالب شورای هماهنگی حمایت و پشتیبانی خوبی از صندوق دارند و موفقیت‌های صندوق استان ماحصل این وحدت و همدلی است.


به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در دومین جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی استان کردستان که در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد، احمدپور، مدیرصندوق استان ضمن عرض خیر مقدم، هدف از تشکیل این جلسات را تعامل و همکاری کلیه دستگاه‌های مرتبط با حوزه روستا و رفاه اجتماعی عنوان و گفت: مجموعه کشور و استان از سال 84 فعالیت خود را آغاز نموده و در این مدت ما موفق به ایجاد شبکه گفتمان توسعه بیمه شده‌ایم که این مهم حاصل عنایت استاندار، فرمانداران و مدیران سطح استان است.

 

مدیر صندوق استان در ادامه اظهار داشت: علاوه بر تعامل اعضای ستاد، مدیران دستگاه‌های تابعه وزارتخانه نیز در قالب شورای هماهنگی حمایت و پشتیبانی خوبی از صندوق دارند و موفقیت‌های صندوق استان ماحصل این وحدت و همدلی است.

 

وی در ادامه به ابلاغیه استاندار در خصوص تشکیل جلسات ستاد شهرستانی اشاره کرده وگفت: پیرو ابلاغیه استاندار به فرمانداران، ستادهای شهرستانی بصورت مرتب در فواصل زمانی پیش بینی شده در حال برگزاری است و سهمیه تکلیفی هر شهرستان از سوی استاندار نیز به فرمانداران  و متعاقب آن توسط فرماندار هر شهرستان به بخشداری‌های تابعه ابلاغ شده است.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©