اسدالله رازانی، رئیس هیئت مدیره صندوق: استان کردستان در سال 97 موفق به کسب رتبه نخست شده است

اسدالله رازانی، رئیس هیئت مدیره صندوق: استان کردستان در سال 97 موفق به کسب رتبه نخست شده است

سد الله رازانی، رییس هیات مدیره صندوق، از بازنشستگی به عنوان یکی از شاخص‌های مهم نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی نام برد و گفت: بسته‌های نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی یکی از خدمات ارزشمند دولت و نظام است که یکی از مهترین بخش‌های آن بازنشستگی روستاییان و عشایر است.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، اسد الله رازانی، رییس هیات مدیره صندوق، از بازنشستگی به عنوان یکی از شاخص‌های مهم نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی نام برد و گفت: بسته‌های نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی یکی از خدمات ارزشمند دولت و نظام است که یکی از مهترین بخش‌های آن بازنشستگی روستاییان و عشایر است که تا امروز ما توانسته‌ایم بالغ بر یک میلیون و 16۰ هزار ایرانی را تحت پوشش خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار دهیم و از این میان نیز بیش از 106 هزار خانوار از صندوق مستمری دریافت می‌‌کنند.

 

وی با اشاره به خدمات فراوان نظام برای روستاییان گفت: جای خالی بیمه برای روستاییان محسوس بود که خوشبختانه دولت در این زمینه گام مهمی برداشت و صندوق را برابر اصل بیست و نهم قانون اساسی تاسیس نمود و اکنون دولت مصمم است که افراد فاقد پوشش بیمه‌ای هر چه سریعتر تحت پوشش قرار گرفته و بتوانند از خدمات صندوق بهره مند شوند.

 

 رییس هیات مدیره با تاکید بر تعامل و همکاری کلیه دستگاه‌ها بیان داشت: راه باقیمانده طولانی و سخت است و انتظار است کلیه مدیران موضوع را جدی تلقی کنند تا ان شااله بتوانیم گام بزرگی در این زمینه برداریم و استان نیز در حفظ رتبه نخست سعی و تلاش نماید.

 

رازانی در بخش دیگری از سخنان خودگفت: ماهیت این صندوق تحقق اصل بیست و نهم قانون اساسی است و شخص می‌تواند با پرداخت کمترین هزینه به عضویت صندوق درآمده و در آینده برای تامین حداقل معیشت خود محتاج سایرین نشود و کرامت او نیز حفظ گردد.  

 

ایشان در بخش پایانی سخنان خودگفت: استان کردستان در سه شاخص جذب، تمدید و سن بیمه شدگان در سال 97 موفق به کسب رتبه اول کشوری شده است.

 

گفتنی است در پایان جلسه، از زحمات مدیر و کارشناسان استان به جهت کسب رتبه نخست کشوری در ارزیابی عملکرد سال ۹۷ تقدیر شد.

 

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©