برگزاری دومین جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی استان کردستان

برگزاری دومین جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی استان کردستان

شهرام ملکی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در دومین جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی استان کردستان با اشاره به اقدامات انجام گرفته در این استان گفت: استاندار تاکید ویژه‌ای  به این موضوع داشته و خواستار بهبود وضعیت استان هم راستا با سایر نقاط کشور هستند.


به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، شهرام ملکی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در دومین جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی استان کردستان با اشاره به اقدامات انجام گرفته در این استان گفت: استاندار تاکید ویژه‌ای  به این موضوع داشته و خواستار بهبود وضعیت استان هم راستا با سایر نقاط کشور هستند، ما نیز در راستای جذب حداکثری واجدین شرایط بهره‌مندی از خدمات صندوق، تلاش کرده‌ایم با آموزش به شورا و دهیاران سطح استان مخاطبان را ترغیب به عضویت در صندوق نماییم.

 

وی با اشاره به مصوبات جلسه قبل گفت: امیدوارم راهکاری اتخاذ شود تا حق بیمه افراد واجد شرایطی که توان مالی پرداخت سهم خود را ندارند، توسط دولت یا از محل منابع ملی پرداخت شود که این افراد هم بتوانند از خدمات و مزایای صندوق  بهره‌مند شوند.

 

ملکی در ادامه گفت: توجه به روستاییان به عنوان یکی از اقشار مولد جامعه، از جمله سیاست‌های نظام است که دولت تلاش دارد از طریق بیمه اجتماعی روستاییان، از این قشر حمایت کند.

 

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به تفاهم‌نامه بین صندوق و معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، اظهار داشت: مفاد تفاهم نامه به کلیه فرمانداری‌ها ابلاغ شده و دفتر امور روستایی استانداری پیگیر این موضوع است و ما نیز مصمم هستیم که این اقدام نتیجه مناسبی را در بر داشته باشد و کلیه مجموعه استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان پیگیر این موضوع باشند تا این مهم تحقق یابد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©