برگزاری همایش شهرستانی روز روستا و عشایر در کازرون

برگزاری همایش شهرستانی روز روستا و عشایر در کازرون

همایش شهرستانی روز روستا و عشایر با حضور کمالی،  مدیر فارس، دهقان،  فرماندار کازرون، رنجبر، معاون برنامه ریزی فرمانداری، بخشداران کازرون، دهیاران بخش مرکزی و خشت، مسئولان شهرستانی و  بیمه شدگان بخش مرکزی شهرستان کازرون در پانزدهم مهرماه در سالن جلسات فرمانداری کازرون برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، فارس طهماسبی،  پس از تلاوت کلام الله مجید و تبریک روز روستا و عشایر گفت: با توجه به نظریه جامعه‌شناسان و روانشناسان عمده مشکلات جوامع عدم آموزش و اطلاع‌رسانی از خدمات می‌باشد که با همت و درایت شوراها و دهیاران این امر باید در راستای اهداف صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر  محقق گردد.

 

سپس کمالی ضمن گرامیداشت یاد خاطر شهدا و امام خمینی(ره)و تشکر از اختصاص وقت و تشکیل جلسه گفت سالیان سال خلاء بیمه‌ای در بین جامعه هدف مشهود بوده که با توجه به تاسیس صندوق بیمهاجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در سال 1384 این مشکل مرتفع شده و عزیزان روستائی و عشایری تحت پوشش بیمه‌ای قرار گرفته‌اند.

 

کمالی در ادامه گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات ارزشمندی به مردم ارائه شده که یکی از این خدمات، گسترش نظام بیمه‌ای است و دولت در حال حاضر سرمایه‌ها را به سمت روستاها هدایت می‌کند.

 

سپس کمالی با اشاره به اصل 29 قانون اساسی و  تاریخچه صندوق به تشریح خدمات و مزایای صندوق و سطوح درآمدی پرداخت و جامعه هدف صندوق را بصورت جداگانه معرفی کرد.

 

کمالی در ادامه با بیان این مطلب که استان فارس از نظر آمار بیمه‌ای مقام سوم را در کشور داراست، گفت: لیکن تا رسیدن به درصد جذب رضایت بخش باید فعالیت‌های عمده‌ای صورت پذیرد تا بتوانیم چتر حمایتی صندوق را بر سر جامعه هدف گسترش دهیم و این امر محقق نمی‌شود مگر با همکاری صمیمانه شوراها و دهیاری‌ها که از نزدیک با این قشر در ارتباط هستند.

 

در پایان به جهت تقدیر و تشکر از حسن اعتماد بیمه شدگان به این صندوق و کارگزاری 66291 ،از بین بیمه شدگان به قید قرعه تعداد 3نفر به صورت رایگان در ایام اربعین حسینی عازم کربلا و تعداد 4 نفر در ایام عزاداری آخر ماه صفر و شهادت امام رضا(ع) به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

 

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©