زینی‌وند، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان: برخورداری روستاییان و عشایر از بیمه اجتماعی از ارزنده‌ترین خدمات دولت است

زینی‌وند، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان: برخورداری روستاییان و عشایر از بیمه اجتماعی از ارزنده‌ترین خدمات دولت است

برنامه گرامیداشت روز ملی روستا و عشایر با حضور دکتر زینی‌وند، معاون سیاسی اجتماعی استاندار، شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، طوقی، مدیرکل امور عشایر، سراوانی، مدیر کل بهزیستی، زورقی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، فرماندار شهرستان خاش و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان، معتمدین و روحانیون، بخشداران، دهیاران و اعضاء شوراهای اسلامی روستاها در منطقه عشایری دشت رباط برگزار شد.


    به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، برنامه گرامیداشت روز ملی روستا و عشایر با حضور دکتر زینی‌وند، معاون سیاسی اجتماعی استاندار، شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، طوقی، مدیرکل امور عشایر، سراوانی، مدیر کل بهزیستی، زورقی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، فرماندار شهرستان خاش و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان، معتمدین و روحانیون، بخشداران، دهیاران و اعضاء شوراهای اسلامی روستاها در منطقه عشایری دشت رباط برگزار شد.

 

  در این برنامه که با مشارکت اداره کل امور عشایر سیستان و بلوچستان و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان برگزار شد، دکتر کرد، نماینده مردم شریف شهرستان خاش با اشاره به اهمیت بیمه اجتماعی در تامین امنیت شغلی، رفاه و آسایش روستائیان و عشایر، اظهار داشت: برای بهره‌مندی هرچه بیشتر جامعه هدف که از اقشار تولیدکننده و زحمتکش جامعه هستند، لازم است اطلاع‌رسانی شایسته‌ای با همکاری بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها صورت بگیرد تا مردم بتوانند از مزایای ارزنده بیمه اجتماعی برخوردار گردند.

 

   در ادامه دکتر زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استاندار با تاکید بر ارائه خدمات شایسته به روستائیان و عشایر، بیان داشت: برخورداری روستاییان و عشایر از بیمه اجتماعی از ارزنده‌ترین خدمات دولت است و با مزایای خوبی که دارد می‌تواند در توسعه همه جانبه استان تاثیر مطلوبی داشته باشد.

 

وی افزود: روستاییان، عشایر و کشاورزان با تلاش در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی گام برمی‌دارند و ضرورت دارد از خدماتی که نظام جمهوری اسلامی در جهت حفظ کرامت و منزلت آنان ارائه می‌کند، برخوردار شوند.

    امان الله شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان هم در این برنامه با گرامیداشت روز ملی روستا و عشایر به ارائه گزارشی از عملکرد صندوق بیمه اجتماعی استان پرداخت و اظهار داشت: شرایط عضویت برای متقاضیان تسهیل شده و با در دست داشتن مدارک با کمترین هزینه بیمه می‌توانند به یکی از نزدیکترین کارگزاری‌های صندوق بیمه اجتماعی مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و بر اساس اصل 29 قانون اساسی بیمه حق شماست و باید آنرا از دولت مطالبه کنید و  ضرورت دارد خود در این طرح ملی مشارکت نمایید.

   شاقوزایی با اعلام خبر اجرای طرح ده گردشی در آینده نزدیک، خواستار همکاری هر چه بیشتر بخشداران، دهیاران و اعضاء شوراهای اسلامی روستاها شد و افزود: با تاکید موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان مبنی بر گسترش پوشش بیمه اجتماعی و آگاهی بخشی به مشمولین طرح ده گردشی اجراء خواهد شد.

   در پایان برنامه حکم مستمری بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوتی سه عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر توسط معاون سیاسی و اجتماعی استاندار، مدیرکل امور عشایر استان و نماینده مردم شهرستان خاش اعطاء شد.

  مسابقه شتردوانی، اجرای بازی بومی محلی کپگ و نمایشگاه صنایع دستی عشایری از دیگر برنامه‌هایی بود که به مناسبت گرامیداشت روز ملی روستا و عشایر برگزار شد و به برندگان مسابقات به رسم یادبود هدایایی تقدیم گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,062
  • 4,124,190
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©