برگزاری چهارمین همایش کارگزاران استان خراسان جنوبی

برگزاری چهارمین همایش کارگزاران استان خراسان جنوبی

چهارمین همایش کارگزاران با حضور مدیر صندوق استان خراسان جنوبی, مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان و مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان, روستاییان و عشایر، چهارمین همایش کارگزاران با حضور مدیر صندوق استان خراسان جنوبی, مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان و مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی با اشاره به این که ۳۵ کارگزاری در قالب اشخاص حقوقی در استان مشغول فعالیت هستند گفت: ۴۴درصد از جمعیت مشمول در استان تحت پوشش صندوق بیمه روستاییان و عشایر هستند.

 

وی افزود توسعه فرهنگ بیمه اجتماعی در بین روستاییان سبب ماندگاری مردم در روستاها و کاهش مهاجرت آنان به شهر می شود.

 

مدیر صندوق استان خراسان جنوبی  گفت: افزایش جمعیت تحت پوشش بیمه نیاز به کمک و همراهی دیگر دست اندر کاران بخش توسعه روستایی و عشایری دارد.

 

 فرج زاده خواسته کارگزاران را همراهی و اعتمادسازی بین مردم به عنوان نمایندگان دولت خواند و اظهار کرد: وظیفه دهیاران و اعضای شورای اسلامی شهر که معتمدین مردم محسوب می‌شوند این است که در اعتمادسازی مردم نسبت به این بیمه ما را همراهی کنند تا همه از مزایای آن بهره‌مند گردند.

 

رکنی، مدیرکل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این جلسه با بیان این که پوشش بیمه‌ای یکی از آرزوهای همیشگی آحاد مردم بوده که با تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در حال تحقق است، گفت: اهمیت صندوق بیمه به میزانی است که برای بسط و توسعه آن به مشارکت و همراهی تمام مسئولان نیاز است.

 

رکنی ادامه داد: مطمئنا اگر از ظرفیت دهیاران در این زمینه استفاده شود اثرات خوب و مطلوبی خواهد داشت.

 

وی با بیان این که بیمه‌ها خصوصا بیمه روستاییان و عشایر که مربوط به  اقشار کم در آمد است امنیت اجتماعی و سلامت اجتماعی به وجود می‌آورد.

 

عالیه خواجوی، مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به این که یکی از هدف‌های مهم انقلاب، ایجاد عدالت اجتماعی و رفع محرومیت از مناطق کشور بوده است، گفت: همه مسئولان و دست‌اندرکاران که دغدغه کشور و جامعه را دارند در تلاش‌اند تا فقر در جامعه را کاهش دهند.

 

مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری خراسان جنوبی  با بیان این که صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان, روستاییان و عشایر یکی از موارد مطرح شده در همین زمینه است، ادامه داد: این صندوق می‌تواند در ایجاد امنیت خاطر برای روستاییان نقش بسزایی داشته باشد.

 

 عالیه خواجوی تصریح کرد: پیشنهاد ارائه شده درباره همکاری دهیاران با کارگزاران را بررسی و تلاش می‌کنیم در همایش‌ها و برنامه‌های مرتبط با دهیاران زمانی را در خصوص اطلاع رسانی مزایای بیمه در اختیار آنان قرار دهیم.

 

 در ادامه این مراسم حکم بازنشستگی یک نفر از مستمری بگیران توسط مدیر صندوق استان و مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©