ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد: به زنان درباره عضویت آن‌ها در صندوق مشاوره داده شود

ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد: به زنان درباره عضویت آن‌ها در صندوق مشاوره داده شود

جلسه بحث و گفت‌وگو درباره صندوق با حضور ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه استان دیداری و  خامسی، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، جلسه بحث و گفت‌وگو درباره صندوق با حضور ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه استان دیداری و  خامسی، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد برگزار شد.

دراین دیدار ابتدا ابراهیمی، مدیر صندوق استان ضمن توضیحاتی در خصوص روند تشکیل، مزایا و حمایت‌های این صندوق، آماری از بیمه شدگان و مستمری بگیران زن در استان را ارائه داد و گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر یکی از ظرفیت‌هایی است که در استان مغفول مانده و نیاز به توجه بیشتر دارد و  این امر با همدلی و همکاری سایر ارگان‌های وابسته امکان پذیر  است.

 

ابراهیمی در ادامه افزود: باتوجه به اینکه جامعه تحت پوشش بانوان در این صندوق در استان چندان قابل توجه نیست و در راستای پوشش حداکثری جامعه بانوان درخواست داریم دفتر امور اجتماعی و فرهنگی بانوان در جلساتی که با زنان دارند در خصوص عضویت آنها به صندوق مشاوره داده شود و همچنین در جلسات کارگروه این حوزه از صندوق نیز دعوت شود تا درمورد مسائل بیمه‌ای نیز بحث و تبادل نظر شود.

 

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، مشکل اصلی صندوق های بیمه‌ای را بی‌اعتمادی مردم به دفاتر بیمه‌ای عنوان کرد و گفت در این زمینه آماده هرگونه همکاری با صندوق است.

 

خامسی، در ادامه گفت از این پس در جلسات کارگروه این حوزه از نماینده صندوق دعوت کرده و جلساتی را اختصاص به بحث بیمه خواهند داد.

 

وی همچنین پیشنهاد کرد صندوق در صورت تمایل می‌تواند در نمایشگاه مشاغل خرد خانگی حضور یافته و به تشریح مزایای صندوق بپردازد.

 

در پایان مقرر گردید در یکی از جلسات کارگروه از کلیه دفاتر بیمه‌ای دعوت تا در خصوص شناسایی افراد فاقد بیمه و مشخص شدن جامعه هدف صندوق اقدام شود .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,570
  • 3,874,871
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©