تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان املش

تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان املش

ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان املش، با حضور فرماندار، مدیر صندوق در استان گیلان، بخشداران، مدیران کارگزاری شهرستان و سایر مسئولان محلی برگزار شد.


در ابتدای این نشست، دکتر محمودی فرماندار املش درباره اهمیت و جایگاه بیمه روستائیان، عشایر و کشاورزان مطالبی بیان کرد و پس از آن، هانی عارف مدیر استان گیلان، به تشریح اهداف و برنامه‌های این مدیریت برای سال 1398 پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از استان گیلان، توزیع 5 هزار نسخه بروشور معرفی خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به درب منازل روستائیان استان گیلان توسط دهیاری‌ها، شوراهای اسلامی، پایگاههای بسیج، خانه بهداشت و …؛ نصب بنر در روستاهای دارای دهیاری توسط دهیاری‌ها و شهرداری‌های زیر 20 هزار نفر جمعیت هر 3 ماه یکبار با هدف تشویق، اعتمادسازی و فرهنگسازی بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان؛ برگزاری جشن شکرانه پوشش کامل طرح ملی صندوق هر 6 ماه یکبار در یکی از روستاهای شهرستان، با پوشش صد درصد طرح ملی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر  با حضور مسئولان محلی؛ و برگزاری همایش در بخش‌های مرکزی و رانکوه با حضور دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی با هدف استفاده از پتانسیل آنها در گسترش چتر بیمه‌ای صندوق، از جمله مصوبات این نشست بود.

 

در این جلسه همچنین مقرر شد صدور هرگونه پروانه ساختمانی در روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت و صدور هرگونه مجوز اشتغالزایی (بوم‌گردی و …) منوط به عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر باشد.

 

در پایان این نشست، احکام مستمری تنی چند از بازنشستگان صندوق به آنها اهدا شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©