حضور مدیر صندوق اردبیل در استودیو خبر صدا‌و‌سیما

حضور مدیر صندوق اردبیل در استودیو خبر صدا‌و‌سیما

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل با حضور در استودیو خبر این استان، به تبیین اهداف، ماموریت‌ها و مزایای عضویت در صندوق پرداخت.


رضا عبداللهی گفت: بیمه اجتماعی یک فرصت طلایی برای روستائیان، عشایر، کشاورزان ساکن و غیرساکن، قالی‌بافان، زنبورداران، رانندگان و ساکنان شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت است و افراد مشمول در جامعه هدف، با پرداخت یکبار حق بیمه در سال می‌توانند از مزایای صندوق بهره‌مند شوند.

 

وی با اشاره به مبانی قانونی تشکیل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر گفت: جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستائیان به شهرها، کاهش اختلاف طبقاتی، افزایش رفاه اجتماعی روستائیان و عشایر، تامین امنیت اجتماعی و باز توزیع عادلانه درآمد از اهداف اصلی صندوق است و این نهاد بیمه‌گر اجتماعی، در راستای گسترش عدالت و افزایش رفاه اجتماعی جامعه هدف، فعالیت می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اردبیل، عبداللهی با تقدیر از استاندار اردبیل در راستای ابلاغ سهمیه تکلیفی 14 هزار نفری به فرمانداران افزود: استاندار اردبیل، توسعه بیمه اجتماعی در جامعه هدف را به‌عنوان یکی از برنامه‌های راهبردی استان اعلام کرده و تحقق این گام بزرگ، مستلزم مشارکت مردم و همکاری بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی مرتبط با خدمات روستایی، فرمانداران، بخشداران و دهیاران است.

 

عضو شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اردبیل، با اشاره به اینکه دولت توجه ویژه‌ای به توسعه بیمه اجتماعی دارد، افزود: صندوق استان در راستای افزایش رفاه اجتماعی و پویایی کانون‌های تلاش و تولید و با تبعیت از سیاست‌ها، ماموریت‌ها و برنامه‌های ستاد صندوق، گسترش ضریب نفوذ بیمه در جامعه هدف را با تلاش مضاعف پیگیری می‌نماید.

 

عبداللهی با دعوت از روستائیان برای عضویت در صندوق، تاکید کرد: افرادی که شرایط عضویت در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان را دارند و هنوز بیمه نشده‌اند، می‌توانند با مراجعه به کارگزاری‌های صندوق در سطح استان، دهیاری‌ها، بخشداری‌ها، شرکت‌های تعاونی تولید روستایی و همچنین دفتر استان، با عضویت در صندوق از مزایای آن بهره‌مند شوند و با آرامش و امید به آینده، تلاش مضاعفی در سنگر تولید داشته باشند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©