برگزاری دومین جلسه کارگزاران استان قم

برگزاری دومین جلسه کارگزاران استان قم

دومین جلسه کارگزاران استان قم، با حضور مدیر صندوق در استان و مدیر بانک توسعه تعاون قم برگزار شد.


علی رحیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قم در این جلسه از کارگزاران خواست تا با هدف تسریع در صدور احکام، در ارسال مدارک تعهدات دقت کافی داشته باشند.

 

وی افزود: لازم است کارگزاران، رفع مغایرت‌هایی که برای آنها ارسال شده از جمله مغایرت فیش‌ها، فرم‌های نام‌نویسی و عکس‌ها را در اولویت قرار دهند و در مدت باقیمانده از سال، تلاش خود را جهت اطلاع‌رسانی بهتر و جذب بیمه‌شده بیشتر نمایند.

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق، مدیر بانک توسعه تعاون استان قم نیز در این جلسه، به بیان مزیت های این بانک برای گروه هدف پرداخت و به شرکت‌های تعاونی پیشنهاد کرد برای بهره‌مندی از مزایایی چون دریافت تسهیلات، حساب‌های خود را به این بانک منتقل کنند.

 

فریدون خالویی افزود: بانک توسعه تعاون یکی از بانک های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و وظیفه حمایت از تعاونی‌ها را برعهده دارد. بر همین اساس، حمایت های ویژه ای از تعاونی ها در دستور کار قرار گرفته و شرکت های تعاونی با انتقال حساب های خود به این بانک می توانند از این حمایت‌ها بهره‌مند شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,288
  • 4,129,552
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©